Концерт юних органістів в Ужгороді

Ну от і грудень поспішає на наш поріг, а з ним – пора зимових свят. Вже за кілька днів до багатьох закарпатських осель завітає Мікулаш. І знаєте, наші дітки вміють не лише писати листи Святому Миколаю чи рахувати дні до свята, а й самі, власними руками, працею і талантами створити свято.

Приміром, 4 грудня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться особливий концерт: на цю велику сцену вийдуть виключно юні музиканти. До того ж вони гратимуть на найбільшому музичному інструменті – органі. Йдеться про студентів Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Є.Задора Альону Коробову, Дмитра Висіча, Ніку Сідор, Андрія Чирського та учнів Ужгородської дитячої музичної школи ім.П.І.Чайковського Святославу Ковтун, Аліну Декет, Вероніку Гажо, Олександра Тимковича. Та не тільки орган лунатиме цього вечора: Адріяна Чирська доповнить його величне звучання грою на флейті, Марк Кужим – скрипкою. А одна з наймолодших учасниць програми, Анастасія Гриневич, виступить і як органістка, і як флейтистка.

У концерті прозвучать знамениті твори Й.С.Баха, Й.Пахельбеля, "Маленький ельф" Т.Остена, "Тиха молитва" М.Шуха, "Лісова пташка" Ф.Доплера, "Готична сюїта" Л.Боельмана, "Курочка" Ж.-Ф.Рамо, "Танець феї Драже" із балету "Лускунчик" П.І.Чайковського. І навіть вестимуть програму початківці – Рената Бірта та Дмитро Ігнатищ. От такий чудовий подарунок до Мікулаша готують наші юні таланти, тож приходьте самі і приводьте ваших діток розділити це музичне свято.

Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". До слова, впродовж зими всі недільні концерти у Закарпатській обласній філармонії починатимуться о 16.00.

Текст підготувала Таїсія Грись

0 #