Концерт “Wolverine Blues” в Ужгороді

Ось, що пишуть організатори концерту про гурти:

Wolverine Blues. (Київ), stoner / blues / rock / metal. Музиканти зібрались у 2011-му із учасників київських хардкор-групп Bluesbreaker, Woundead, Maloi і психоделічних Ethereal Riffian. Наступного року гурт виклав промо-відео, що привернуло до них велику увагу. А минулоріч видали свій дебютний альбом – 7 треків (+ інтро і аутро) в кращих традиціях Church Of Misery та Down. Неймовірно потужний запис, в якому такі бойовики як Evil Master чи War Woofer розбавлені блюзовими джемами чи навіть майже психоделічними піснями.

Better In Dark. (Мукачево), rock / stoner / punk. Хлопці починали з гаражного панк-року, проте під впливом таких гуртів, як Black Rebel Motorcycle Club, Fu Manchu та Acrimony змінили своє звучання в сторону ідеалів стонер-року.

Little Fury Things. (Ужгород), power pop. Гурт хоч і молодий, але складається із вже матьорих учасників таких гуртів, як Waytaker, Doping та My Last Dance. Хлопці свій стиль ідентифікують як Power Pop, власних записів ще не мають, проте серед інфлюенсів вказують Dinosaur Jr., Sugar, Cheap Girls, Lemuria, Husker Dü.

Gaslight Cafe. (Ужгород), Heavy Rock / Heavy Metal. Творчість команди представляє собою Hard Rock/Heavy Metal, який прийдеться до смаку фанам Мetallica періоду альбомів Load, Reload, Garage Inc. У своєму активі гурт має альбом FROM THE CRADLE TO THE GRAVE та низку живих виступів.

0 #