Концерт Panivalkova в Ужгороді

Panivalkova – це жіноче тріо у стилі чуттєвого мінімалізму і жанрової багатомовності. Склад: Ірина Кульшенко – клавіші, вокал, губна гармошка, кастаньєти. Даша Пугачова – барабани, перкусія, ОМ, Іра Лузіна – клавіші, вокал, укулеле, перкусія.

Дівоче тріо (українською читається "панівалькОва") – Іра, Іра та Даша – заснували в 2013 році. Крім основних інструментів вони використовують незвичні для українського слухача речі: гуіро, кастаньєти, віброслеп, kazoo та техніку майстерної гри на ключах.

З моменту заснування, гурт встиг виступити на деяких фестивалях в Києві та Криму, дати концерти у Львові, взяти участь у зйомці телешоу "Що? Де? Коли?", а також зіграти в рамках Одеського кінофестивалю і JazzKoktebel day на Гогольфест 2014. В травні 2014 року відбулася презентація дебютного EP "Панівалькова".

"Ми не переймаємося пошуком "правильного" визначення для нашого стилю – під час створення пісень ми керуємося виключно своїми емоціями та власним смаком. Відчуваємо, що саме такий підхід, а також поєднання в нашій музиці ніжності з іронією приваблюють людей і розширюють аудиторію наших слухачів в Україні, США, Росії та Європі".

"Чим більше ми працюємо, тим чіткіше усвідомлюємо, що Панівалькова стала нашою другою натурою (нашим альтер его), аудіальним втіленням всього найкращого в кожній з нас".

0 #