Концерт Ольги Чіпак та Олексія Кушніра в Ужгороді

Концерт лауреатів міжнародних конкурсів фортепіанного дуету у складі Ольги Чіпак та Олексія Кушніра (Німеччина).

У програмі – фортепіанні транскрипції музики з опер та балетів І. Стравінського, М. Равеля, Д. Верді, Ж. Бізе, Й. Штрауса.

Квитки продаються в касі філармонії та ТЦ "ДАСТОР".

Довідки за тел.: 63-05-43, 61-33-22.


Ольга Чіпак ужгородка, а Олексій Кушнір львів’янин. Це не лише творча, а й подружня пара. 1998 році створили фортепіанний дует. Того ж року отримали перемогу у Міжнародному конкурсі "Рим – 98". 2001-2005 стали роками навчання і вдосконалення майстерності у Вищій Школі музики та театру м. Росток (Німеччина) під керівництвом професорів Ганса-Петера і Фолькера Штенцлів. 

Сьогодні імена Ольги Чіпак та Олексія Кушніра добре відомі у світі музичного мистецтва. А на теренах України це єдиний молодий професійний фортепіанний дует, який гідно представляє державу на престижних Міжнародних конкурсах, забираючи перші призи. Зараз пара продовжує навчання у Німеччині, в аспірантурі Вищої музичної школи. З успіхом гастролює на кращих сценах Німеччини, України, Італії, Польщі, США. Обширний дуетний репертуар піаністів включає понад 50 творів для двох фортепіано, фортепіано в 4 руки і концертів для фортепіанного дуету з оркестром всіх епох і стилів.


0 #