Концерт “Ой, на горі винобрання!” у філармонії

– Відродити давні традиції закарпатського виноградарства і виноробства – справа нелегка, але перспективна. Особливо з огляду на унікальні особливості нашого клімату та величезний потенціал місцевих виноробів. Давно час вдихнути нове життя у занепалу під час невдалої антиалкогольної кампанії галузь, адже нам до снаги повернути колишню славу закарпатського вина. А от відтворення давнього обряду винобрання з його неповторним шармом, жартами і веселощами можна буде побачити на концерті Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, – кажуть організатори.

"Ой, на горі винобрання!" – так називається програма, до якої крім вокально-хореографічних композицій ввійшло ще багато жартівливих закарпатських народних пісень і танців, сольних і оркестрових номерів.

Керівник колективу – заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук. Балетмейстер – заслужений працівник культури України Михайло Сачко. Як завжди, окрасою програми будуть виступи кращих солістів колективу – народного артиста України Петра Матія, заслуженої артистки України Надії Гораль, Яни Садварій, Мирослави Копинець, Василини Голянич, Михайла Бровді та ін. Ведучі – Наталія Делеган та Василь Матола. Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". 

Текст підготувала Таїсія Грись

Фото: Карл Смутко

0 #