Концерт “Мамині співанки”

У програмі автентичні народні пісні Закарпаття у поп-, рок-, джазових та електронних обробках.

Довідки за телефонами: 63-05-43, 63-05-44, 61-33-22.


Незважаючи на усілякі погодні викрутаси, весна вже впевнено вступила у свої права, наповнюючи повітря теплом і сонцем, природу ніжною зеленню і цвітом, а людей – весняним настроєм. Все живе прокинулося і поспішило до своїх звичних занять, а роботящі руки мимоволі потягнулися до праці. По-особливому впливає ця пора на людей творчих, надихаючи їх на цікаві задуми і нові проекти. Так, відома ужгородська етно-фольк-виконавиця Мирослава Копинець вирішила зібрати свої кращі роботи в одній сольній програмі. За плечима у цієї співачки вже є відзнаки кількох українських та міжнародних фестивалів, участь у таких відомих проектах, як «Червона рута» та «Голос країни», запис дебютного альбому «Ruthenia», співпраця з багатьма цікавими виконавцями, в тому числі, із бас-гітаристом групи «Моральний кодекс» Олександром Солічем.

Мирослава дуже швидко знайшла свою нішу у доволі насиченому творчому середовищі нашого краю. З раннього дитинства її найбільше вабить автентична співанка. Любов до народних витоків дівчина успадкувала від своєї матері, педагога і музиканта Терезії Михайлівни Копинець, і не зраджує їй донині. Новою сторінкою у творчій біографії Мирослави Копинець став її прихід у Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Тут самобутній талант співачки заграв новими барвами: вона часто виконує соло a cappella або у супроводі хору чи оркестру. Паралельно із роботою в хорі Мирослава пробує себе і в інших музичних проектах, є активною учасницею культурно-мистецького життя краю. Вона щиро кохається у народному мистецтві і невтомно популяризує старовинні закарпатські співанки, колискові, дитячі лічилки на різних сценах, у радіопрограмах, в ефірі місцевих та центральних телеканалів.

Познайомитися ближче із творчістю Мирослави Копинець можна буде 20 березня у Закарпатській обласній філармонії. У концертній програмі «Мамині співанки» прозвучать автентичні народні пісні Закарпаття у поп-, рок- та джаз-обробках О.Соліча та аранжуванні А.Дегтярова. Разом із солісткою на головній сцені краю з’являться також Любомир Кушлик (трембіта), Леонтій Ленарт (цимбали), Сергій Піцур (сопілка), гурт «Цімборики». У концерті також візьмуть участь Ганна Кохан, Галина Сакалош, Юрій Балега, Іштван Кекерчень (хореографія) та оркестр Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. А приправить це дійство своїми авторськими поезіями Василь Матола. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00.

Текст підготувала Таїсія Грись

0 #