Концерт гурту ТіК

Браття та сестри, дорогенькі українці і гарнезні україночки, а також весь прийдешній і приїжджий люд, що любить гарну музику і душевну пісню! Гурт "ТІК" починає добру і гарну справу — свій ювілейний тур по всій Україні "Люби ти Україну".

"Тверезість і Культура" святкують свої перші славні 10 років пісеннотворчості. Коли 10 років несеш своє серце людям, народжуються такі пісні і така музика, що, мов смачне вино стають ще милішими, ще зрозумілішими, ще ріднішими з роками. Тому, щоб переспівати всіх ТІКівських пісень та перебачитися з усіма друзями, святкування ювілею почалося ще 1 лютого 2015 року.

"Люби ти Україну" — пісня, котра вже встигла полюбитися всім українцям, пісня, що стала символом і набула особливого значення для кожного. Ця пісня і стане головною темою всього туру.  "Кожною піснею і кожною нотою ми весь цей час зізнавалися в любові Україні, — говорить лідер гурту Віктор Бронюк, — Зараз важливо робити, робити все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж маємо робити те, що в нас виходить найкраще — співати на славу цьому народові, на славу всій Україні".

Цей тур буде найбільшим для гурту і охопить 33 міста України, завершиться 10 червня в славному, теплому і справжньому ТІКівському місті — у Вінниці. Дай Боже Вам світлих днів і доброго здоров’я, щоб переспівати в душевності всі пісні разом із улюбленим гуртом "Тверезість і Культура"! Будьмо разом бо ми єдині! — кажуть організатори.

0 #