Концерт гурту “Shockolad” в ILKO Gallery

Квінтет "Shockolad" вкотре завітає до Ужгорода.

Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму. Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають в повітрі. Музика, що передає енергетику, до якої музиканти доторкнулись безпосередньо в різних частинах світу. Музика, що ламає кордони та поєднує людей і культури всього світу в одне ціле. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це "ShockolaD" – розповідають організатори.

"ShockolaD" – один з найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world music.

Гурт постійно грає на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом гурту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. Кожен учасник вносить свій неповторний внесок в музику і звучання гурту.

"ShockolaD" відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Гурт несе меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD

Склад гурту:

Переглянути фото з минулого концерту можна за посиланням.

0 #