Концерт естрадно-духового оркестру філармонії

Збігає найсвятковіший місяць у році. Однак і лютий багатий на цікаві і знаменні події: Свято всіх закоханих, Стрітення Господнє, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті Небесної Сотні, Міжнародний день рідної мови. Зрештою, буде нагода ще раз зустріти Новий рік – тепер вже за східним календарем. 

Особливим буде цей місяць і для Закарпатської обласної філармонії: саме у лютому головній концертній установі краю виповниться 70 років. Святкові заходи з цієї нагоди заплановано на травень, але кипуча творча діяльність у стінах філармонії не припиняється ні в святкові дні, ні в будні. Кожного тижня у Великій залі відбувається щонайменше один-два концерти. Окрім того колективи і солісти філармонії регулярно виїжджають за межі обласного центру, даруючи своє мистецтво мешканцям районних центрів, учнівській молоді, відпочивальникам у санаторіях. Керівництво установи невпинно шукає й охоче впроваджує нові форми концертної діяльності. Зокрема, за зовсім короткий час неабиякої популярності набув започаткований філармонією проект «Музика вихідного дня», який дає можливість ужгородцям та гостям міста щонеділі знайомитися із творчістю кращих закарпатських митців і виконавських колективів. Приємно також, що попри всі фінансові труднощі і технічні затримки приміщення цієї історичної будівлі набуває все привабливішого вигляду, включно із побутовими зручностями. Принаймні, дирекція філармонії робить все від неї залежне, щоб відвідувачам тут було тепло, затишно і комфортно.

Отже, лютнева програма Закарпатської обласної філармонії буде не менш насиченою, ніж весь різдвяно-новорічний період. У цій чудовій акустичній залі звучатимуть відомі арії у виконанні ансамблю солістів «Гармонія»; камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» підготує добірку із своїх кращих вокальних і танцювальних творів; заслужена артистка України Етелла Чуприк разом із симфонічним оркестром філармонії гратимуть Моцарта, а Заслужений академічний Закарпатський народний хор знову запросить усіх у чарівний світ народного мистецтва.

Щодо найближчого концерту, то 31 січня на головній сцені краю свою програму «За любов і волю» представить естрадно-духовий оркестр філармонії (керівник – заслужений артист України Володимир Співак). До виконання популярної української музики та пісень відомих вітчизняних композиторів долучаться солісти філармонії та юні таланти. Концерт відбудеться о 16.00 у рамках проекту «Музика вихідного дня».

Текст підготувала Таїсія Грись

0 #