Концерт до Дня закоханих від Lviv Acoustic Fest

Організатори найбільшого українського акустичного фестивалю Lviv Acoustic Fest підготували своїм шанувальникам ексклюзивний подарунок. 13 лютого в Event-hall «Кіно» відбудеться концерт, присвячений дню закоханих. У заході візьмуть участь найяскравіші представники української інді-сцени: «Один в каное» (Львів), «BAHROMA» (Київ) та «deliKate» (Харків).

Організатори обіцяють концерт в найкращих традиціях фестивалю Lviv Acoustic Fest: тепла романтична атмосфера, яку забезпечать акустичні виступи гуртів, що презентують музичну карту України. «У гуртів, яких ми запросили дуже чуттєва музика, – коментують організатори, – Усі вони несуть в своїй творчості щось сакральне і чисте, що проникає до самих глибин душі. Концерт відбудеться в переддень свята. Ми влаштовуємо його саме цього числа, аби не завадити закоханим парам провести свято любові разом. А ми, натомість, маємо на меті лише розігріти люблячі серця перед цим днем».

Також, організатори уже готують великий осінній акустичний фестиваль, котрий, за словами самих організаторів, перевершить за масштабами попередні у кілька разів.

Квитки на день закоханих від Lviv Acoustic Fest можна придбати:

• в мережі kasa.in.ua
• та онлайн на сайті concert.ua

Всю додаткову інформацію можна дізнатись на сторінках заходу в соціальних мережах за посиланнями: Вконтакті та Facebook.

0 #