Концерт “Чуприк & Mozart. Вечір четвертий”

Вона вже давно відбулася як прекрасна виконавиця і чудовий педагог, здобула всі можливі титули і відзнаки, виховала плеяду талановитих піаністів, працювала з відомими музикантами і творчими колективами, гастролювала в багатьох країнах світу, а торік була удостоєна високого звання народної артистки України.

Уродженка Виноградова, Етелла Чуприк вже багато років поспіль живе у Львові. Але в 2010 році без вагань пристала на пропозицію стати солісткою Закарпатської обласної філармонії, вважаючи за велике щастя грати для земляків. І з тих пір виконавиця незмінно радує закарпатців своїми новими музичними проектами. Втім, географія концертної діяльності пані Етелли виходить далеко за межі одного чи двох міст: її радо вітають як у Виноградові чи Берегові, так і в Києві та за кордоном.

У новому році солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк продовжить розпочатий торік цикл фортепіанних сонат В.А.Моцарта. І 2 лютого о 18.30 у філармонії відбудеться четвертий концерт із цього циклу, де будуть виконані Соната № 10 До мажор, Соната № 11 Ля мажор, Соната №12 Фа мажор та Соната № 13 Сі бемоль мажор. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Текст підготувала Таїсія Грись

0 #