Концерт Анжеліки Фукс “Visual Music: Silent Movies”

Програма заходу:

Піаністка Анжеліка Фукс продовжує вражати розмахом своєї творчої уяви. Дівчина, яка зуміла підкорити кращі світові сцени, навчалась та викладала за кордоном, в одну мить кардинально змінила своє життя і повернулася додому заради реалізації своєї давньої заповітної мрії. І весь набутий досвід, весь свій багатогранний талант спрямувала на авторський проект під назвою "Visual music, сonnecting arts". В основі ідеї – поєднання різних видів мистецтва. Тобто дівчина продовжує годинами займатися за інструментом і блискуче виступати на сцені, але це лише вершина айсбергу невгамовної творчої натури Анжеліки Фукс.

Насправді коло її інтересів поширюється на літературу, кіно, бальні танці, архітектуру, образотворче мистецтво. Більше того – Анжеліка знаходить можливість поєднувати ці захоплення не лише в житті, а й у цікавих перформансах. Для прем’єри свого проекту "Visual Music" піаністка обрала твори Рахманінова, Шопена, Баха, Ліста й українського композитора Віктора Косенка з показом слайд-шоу.

Наступним кроком стало поєднання музики з пісочною анімацією: "Sound of the Sand" Анжеліки Фукс та Юлії Міронової (єдиної у краї художниці, яка малює піском) викликав неабиякий резонанс серед місцевої публіки. Зворушливі історії, зіткані талановитими дівчатами зі звуків і мінливих картин на екрані, не залишили байдужими жодного глядача в залі.

Наступною роботою Анжеліки стала "Magic of Art", в якій виконавиця зуміла до неперевершених музичних шедеврів Шопена, Шуберта, Дебюссі та Ліста підібрати близькі і такі ж глибокі за змістом роботи Моне, Ренуара, Врубеля, Айвазовського, Ван Гога та інших геніальних художників. Однак весь цей час Анжеліка Фукс таємно виношувала свою найзаповітнішу мрію – зняти фільм. Кіно – це давня і серйозна її пристрасть. Настільки серйозна, що довгими вечорами в Еквадорі (Анжеліка викладала там у столичній консерваторії) дівчина самотужки вивчала ази режисерсько-сценарної справи. Ідея зняти власне кіно настільки заволоділа її думками, що по приїзду додому вона зуміла зібрати навколо себе цілу команду однодумців – від операторів до професійних акторів.

Що з цього вийшло, можна буде побачити 18 червня у мистецькому центрі "ILKO Gallery".

0 #