Італійські канікули

30 Вересня 2019 - 7 Жовтня 2019

Ось, що пишуть про подію організатори:

Ми довго виношували цю ідею, і ось нарешті настав час втілити її в життя! Анонсуємо унікальний сімейний тур! Якщо ви давно шукали привід провести час з мамою, татом, бабусею чи тіткою – то це саме він! Різні покоління в одній поїздці, має бути цікаво, правда? Їдемо в Італію! Неймовірна країна. В неї закохуєшся з першого погляду, і хочеш повертатися знову і знову.

Проведемо тиждень в Італії, живемо на морському узбережжі, орендуємо на всі дні автомобілі, і їздимо в найцікавіші міста навкло! Що в програмі? Чінкве-Терре, Генуя, Флоренція, Болонья, Венеція. Ніякої обовязкової програми! Ви самі вирішуєте, яке місто вам цікаве і скільки часу ви хочете в ньому провести. Хіба не цього не вистачає всім автобусним турам?) Максимум свободи і максимум вражень!

Буде релакс і буде активний відпочинок, буде величезна кількість неймовірних фотографій та спогадів на все життя. А ще, приємні вечірні посиденьки в хорошій компанії.

Ціна туру: 440 євро. В вартість входить трансфер з Ужгорода в аеропорт, переліт, оренда автомобілів, проживання в комфортних апартаментах! Ця ціна дійсна до 10.08!!

Додатково оплачуються: харчування, особисті витрати, витрати на автомобіль (заправка, парковки)

Запросіть з собою маму чи тата! Якщо їдете з батьками, ми даруємо вам знижку по 20 євро на кожного!

Забронювати тур можна за посиланням.

0 #