Idea Garage

Smart Point, Ужгород, Швабська 25 а 6 Червня 2019 15:00

–  Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами? Дізнайся і прокачай власну ідею на «Гаражі ідей» соціального підприємництва!

Скільки коштує? Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-тістечка – безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?

Як потрапити на Idea Garage?

Заповнюй анкету до 31 травня включно.

З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 1-3 червня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Idea Garage?

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, телефонуйте за номерoм 0958730246 або пишіть на admin@smartpoint.uz.ua.

Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage у Миколаєві: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, Smart Point, – пишуть організатори.

0 #