Hudaki Village Band. Презентація нового альбому в Ужгороді

9 учасників колективу представлять новий альбом під назвою "Йо!". Запис збірки почався ще в 2016 році в Бельгії і закінчився 5 студійними сесіями в Україні. Композиції з "Йо!" дають відчути новий вимір національної музики, приправлений незрівнянним ароматом Марамороша із Закарпаття.

У хлопців багато планів. Альбом "Йo!" буде доступний і у форматі вінілу. Дизайн обкладинки – це знімки фотографа Олександра Глядєлова (Київ).

18 грудня "Hudaki Village Band" із Нижнього Селища оприлюднив своє відео "Рекіти". Це лише перша частина більшої відеороботи, знятої під керівництвом київської режисерки, відомої, поміж інших робіт, також зйомками відео кліпів для ONUKA, Panivalkova, BRUTTO – Анни Бурячкової. Презентована перша частина кліпу була відзнята у Нижньому Селищі та в інших місцях Закарпатської області. Друга, ще не оприлюднена, знімалась у Берліні.


Про фільм: 

Це історія двох закоханих, які виросли у невеличкому містечку. Їх розлучає потреба заробітку та пошуку кращого життя. "Історія про те, що іноді важливіше слухатися свого серця та інтуїції, а не бігти за мерехтливими вогнями, втрачаючи найцінніше".

Пісня "Рекіти", що лежить в основі фільму — єдина пісня з нового альбому "Yo!", яку музиканти записали вдома, у Нижньому Селищі. Інші композиції було записано у підвалі Egan Irish Pub, Ужгород.


Співзасновник гурту Юрґен Крефтнер про альбом "Yo!":

Наш диск ще не випущений, але музика записана і тепер ми працюємо над дизайном. Офіційний реліз відбувся 26 січня на нашому концерті в Carribbean Club в Києві. Для нас цей компакт-диск (та вініл, який також буде випущений) є знаковим в нашій історії. Це перший альбом, який вийде після тривалої перерви з 2011 року. Він, порівняно з попередніми, є якісно зовсім іншим продуктом. Ми працювали над записами майже два роки, над репертуаром — ще більше. Важко знайти ідеальне місце для запису. Ми працювали в дуже хорошій і високопрофесійній студії в Бельгії, але результат нас не задовольнив. Щоб не втратити задоволення і драйв під час записів, нам потрібні хороші акустичні умови. Ми знайшли їх (разом з хорошим пивом) у старому підвалі в Ужгороді, де зараз знаходиться ірландський паб "Egan" — це приміщення стало ідеальним для нас.

Марко Галаневич від ДахаБраха порекомендував чудового звукового режисера Дениса Ямбора з Києва, який дуже підтримав нас технічно. Таким чином, після, в цілому 6 сесій звукозапису, ми досягли гарного результату. Зведення записів зайняло ще три місяці. Раніше ми записували наші компакт-диски за три дні… Ось чому ми називали наш диск "Йо!": тому що ми врешті зробили це!

«Hudaki Village Band»:

Читайте також:

0 #