“Гонги-фест” в Ужгороді

Уже в перший же день зачарує ужгородців та гостей міста відомий литовський гонг-майстер Віреніус Андріяускас. Він гратиме для усіх охочих під відкритим небом на площі Театральній. Загалом, як стверджують організатори, його віртуозна гра є ключовим стрижнем програми. Майстер імпровізацій зіграє на загал та представить ужгородцям унікальні музичні інструменти, глибиною звучання яких глядачі зможуть насолодитися під час заходів фестивалю.

Усі охочі отримати незвичайний досвід і зануритись в дивовижний музичний світ співаючих тібетських чаш, коші, калімба, драм, варган та інших етнічних інструментів, відпочити тілом і душею можуть взяти участь у заході. Для цього, як стверджує одна з організаторок Вікторія Надь, не потрібна спеціальна підготовка. "Усе, що повинна взяти з собою людина, яка захоче відвідати наші закриті заняття — це килимок і ковдру. А от відпочинок, розслаблення, хороший настрій і купу нових емоцій ми гарантуємо", — зазначила Вікторія.

За словами дівчини, на батьківщині Віреніуса впродовж останніх кількох років проводять цікаві заходи: ночі гонгів. В таку ніч разом збираються більше сотні людей зі своїми килимками та спальними мішками. Усю ніч вони проводять, відпочиваючи на свіжому повітрі під звуки цих неймовірних середньовічних музичних інструментів. А от в Ужгороді такий захід проводитиметься вперше.

Програма фестивалю

21 травня (четвер), 19:00 — звучання гонгів на пл.Театральній.

22 травня (п’ятниця), 19:30-21:00 — розслаблення під м’яке звучання співаючих чаш. Місце проведення — зал в Будинку Культури на вул. Руській, 3. З собою бажано мати — килимок і ковдру. Вхід — 70 грн (60 грн передпродаж).

23 травня (субота), 12:00 — фестиваль-ярмарок на пл. ім. Фенціка (біля Філармонії). Тут вас чекає майстер-клас гри на етнічних інструментах, продаж інструментів. А також, ярмарок виробів з Індії та Непалу: одяг, прикраси, спеції, солодощі і т.д.

У ярмарку візьмуть участь наші місцеві майстри hand-made виробів. А також у вас буде можливість скуштувати смачний чай та солодощі.

23 травня (субота), 19:00-20:30 — розслаблення під звуки гонгів. Місце проведення — зал в Будинку Культури на вул.Руській, 3. З собою бажано мати – килимок і ковдру. Вхід — 70 грн (60 грн передпродаж).

24 травня (неділя), 9:00 — ранкова йога і йога-нідра під звуки гонгів і співаючих тибетських чаш. Місце проведення — зал в Будинку Культури за вул. Руська, 3. З собою бажано мати килимок і ковдру. Вхід — 70 грн (60 грн передпродаж).

0 #