Генеральне прибирання Ужгорода

– Головне завдання акції "Зробимо Україну чистою!" – виховати у громадян дбайливе ставлення до життєвого простору. Залучаючи людей до активних дій по прибиранню парків та інших місць відпочинку, ми таким чином впливаємо на їх свідомість. Окрім того, ми показуємо різницю між чистим та забрудненим простором. Що ж до сміття, то під час акції ми його сортуємо: скло, пластик та решту. Таким чином, замість того, щоб засмічувати наші парки, сквери та пляжі, воно стає вторсировиною.

"Зробимо Україну чистою!" – це громадська ініціатива. Ми не підтримуємо жодну партію і жодного політика. Ми добровільно об’єднуємо зусилля заради здійснення нашої спільної мети – дбайливо ставитись до життєвого простору, очистити його для краси і порядку.

До прикладу, в акції 16 квітня 2011 року взяли участь близько 22 000 учасників з 55 міст України. На наступний рік, 28 квітня 2012 року – 51 056 учасників зі 110 населених пунктів. А 20 квітня 2013 року в прибиранні країни взяли участь більше 140 тисяч учасників із 374 населених пунктів.

Ці акції організовуємо ми: активісти руху "Let’s Do It, Ukraine! Зробимо Україну чистою!", громадські організації ВГО "ЗУЧ", JCI, Простір свободи, AIESEC, ФРІ, Біржа соцреклами, Street Workout.

Місця для прибирання обирають наші учасники самостійно. Ми ж рекомендуємо в першу чергу очищувати ті місця, які часто бачить велика кількість людей і які тривалий час дуже засмічені, які не прибираються комунальниками. Прибирання таких територій покаже людям різницю і стимулюватиме до збереження чистоти, – кажуть ініціатори акції.

 

0 #