Гастролі Національного академічного театру російської драми ім. Л. Українки в Ужгороді

15, 17 листопада "СІМЕЙНА ВЕЧЕРЯ" М. Камолетті. Комедія на дві дії

У той тихий прекрасний вечір ніщо не віщувало бурі. Дружина збиралася їхати, щоб провідати улюблену матусю, чоловік тихенько радів у передчутті швидкої зустрічі з коханкою. Але лунає телефонний дзвінок і… Одне слово неправди – це маленька брехня, кілька фраз – великий обман, а підміна понять – це вже, вибачте, захоплююча гра.

Як сказала одна з героїнь вистави: "Це гра під назвою "Дружна родина". У неї зазвичай грають після вечері. Всі ніби родичі одні одних, і водночас заводять романи з іншими. І потрібно вгадати, хто чий родич, а хто – коханець. І чим більше у тебе коханців, тим більше у тебе балів".

Люди, які грають в ігри, завжди спочатку думають, що контролюють ситуацію, але з часом гра починає рухатися за своїми правилами. Особливо, якщо самим гравцям є що приховувати один від одного…

У виставі зайняті артисти:

16 листопада "БАБИНЕ ЛІТО", А. Менчелл. Лірична комедія на дві дії

Бабине літо – смішна і зворушлива історія трьох єврейських жінок, що живуть у Нью-Йорку. Дружні стосунки пов’язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч – це каскад комедійних ситуацій, в яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять через все їхнє життя. Тонкий, вишуканий сюжет п’єси пронизаний теплом і неповторним єврейським гумором. "Бабине літо" – незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами, чудовими декораціями, костюмами та музикою.

У виставі зайняті артисти:

Вистави йдуть російською мовою. Початок о 19.00.

0 #