Fuckup Night 3.0 Girl Power

Smart Point, Ужгород, Швабська 25 а 28 Червня 2019 20:00

Ви теж помітили, що на минулих «Факап найт Ужгород» всі спікери були чоловіками? Маємо трохи налагодити баланс прекрасного в Ужгороді, нє? 28 червня зустрічайте на Fuckup Night 3.0 Girl Power неймовірних жінок, які досягли успіху або прийняли участь у проектах своєї мрії:

Росана Тужанська, головна редакторка видання Varosh. 12 років у журналістиці – від радіо та друкованих видань до онлайн-медіа. У минулому – журналістка та ведуча проектів на Savik Shuster Studio. Росана знає як працювати з локальним контекстом та створювати якісний контент, який розповідає про життя Закарпаття не лише вдома, але й далеко за межами області.

Люба Костик, кухарка ресторану «Oliv’ye» та учасниця 8 сезону проекту МастерШеф (MasterChef), яка знає як не злякатися перешкод та впевнено йти до своєї мрії.

Ірина Мартин, організаторка FIRE LIFE FEST та керівниця в Театру вогню “Fire Life”, яка знає як підкорити вогонь та створити найкраще фаєр-шоу Закарпаття.

Лера Мандзюк, standup-lady, ведуча студії свят МОХІТО, учасниця проектів Розсміши коміка, Жіночий квартал, standup-концертів, фестивалів та батлів, яка знає все про життя в стилі standup, кажуть організатори.


Всі виручені кошти від події будуть передані на розвиток соціального проекту Золоті серця Закарпаття на чолі з Еленою Логвиненко (кондитерська школа, де зможуть навчатися та працювати люди з ментальною інвалідністю).


Ціна входу (+welcomedrink): 150 грн, якщо реєструєтесь завчасно, 200 грн, в день події.

Реєстрація тут або за телефоном 099-303-77-00

0 #