Фотовиставка “Радіємо життю! Плекаємо надію!”

– Після майже трьох місяців експозиції виставки "Варошські акценти", її час добігає кінця. Натомість, вже на початку грудня ви побачите нову добірку фото. Цього разу – американських фотографів. Її відкриття відбудеться 2 грудня о 15:00 і триватиме вона до 15 грудня. Цього разу виставка з 20 робіт буде присвячена людям з обмеженими можливостями та приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня.

Організаторами виставки стануть ГО «Асоціація громадян міст-побратимів Корвалліс-Ужгород та, відомий у Закарпатті своєю колосальною роботою, Медико-соціальний реабілітаційний центр "Дорога життя". На виставці ужгородці та гості міста побачать "американський сегмент" експозиції, яку вже бачила і Америка, і Україна.

Трохи передісторії. Як розповіла заступник директора МСРЦ "Дорога життя" Ірина Рошкович, 3-го червня 2014 року відбулося відкриття фотовиставки в приміщенні громадської бібліотеки м. Корвалліс під назвою "Святкування розмаїття".
На виставці були представлені фото з України, а також з Корваллісу.

Фотографії з України – 40 робіт-переможців Всеукраїнського конкурсу "Благодійність крізь призму об’єктива-2012", який проводить Український форум благодійників (УФБ).

Восени 2013 року в Ужгороді на відкритті саме цієї виставки побувала делегація TOUCH з міста Корвалліса. Під час організації заходу в м. Корвалліс вирішили залучити місцевих фотографів, які отримали завдання висвітлити життя людей з інвалідністю.

Результат їхньої роботи і буде представлено увазі ужгородців на фотовиставці "Радіємо життю! Плекаємо надію!", – кажуть у "Гірчичному зерні".

0 #