Фотовиставка “Коли дерева були великими”

– Цю пору свого життя пам’ятає кожен з нас. Тоді найкращою порою року було літо. Спека не дратувала, а у дощ можна було хляпатися у калюжах. Довкола було повно друзів і життя було простим. Скінчилися гроші – пішов нарвав і граєшся далі. Літо пахло травою і розігрітим асфальтом, частувало полуницею і черешнями і ніхто не хотів, щоб воно минало. Ми виросли, але пора, "коли дерева були великими", залишилася всередині кожного з нас. Бо немає дорослих. Є лише діти, які виросли.

А діти, які ще не виросли – такі цікаві. Це маленькі люди довкола нас. У них свої радості і проблеми, роздуми і переживання, відкриття і розчарування. Вони – це ми колись. Тоді, "коли дерева були великими".

Саме під такою назвою ми оголошуємо наступний фотоконкурс. Тема – діти. Без обмежень. Надсилайте фото на адресу neponyal@gmail.com з поміткою "на фотоконкурс". Не більш, ніж по 3 фото від одного автора. Розмір – не менш ніж 3000 пікселів по довгій стороні. Перевага буде надана роботам пейзажної (альбомної або горизонтальної) орієнтації – так гарніше для експозиції. Термін прийому фото до 19 червня. Про відкриття виставки у провулку "Гірчичне зерно" і відзначення найкращих повідомимо додатково, – кажуть у корпорація свят "Не понял", провулку "Гірчичне зерно".

0 #