Фотовиставка “Будні” в ILKO Gallery

Відкриття виставки відбудеться 6 серпня о 15:00.


На виставці буде представлена добірка світлин угорського фотокореспондента Банкуті Андраша, зроблених у період між 1989 та 2008 роками.


Довідково:

Андраш Банкуті народився 1958 року у Будапешті.  Після закінчення середньої школи склав іспит на професійного фотографа, а також отримав спеціальність фотокоресподента у журналістській школі при Угорській Асоціації журналістів. У 1995-2012 рр. обімав посаду завідувача відділу фотокоресподенції найбільш вагомого угорського політично-економічного часопису HVG, сьогодні є фоторедактором видання Figyelo та головним редактором журналу Digitális Fotó Magazin.

Активний учасник угорського фотографічного суспільного життя. Задля угорської фотографії виконує безліч обов’язків на різних посадах: він є одним із засновників Будинку угорських фотографів (Будинок Маї Мано), ініціатором виставок фото-преси, членом кураторіїв та керівного складу професійних фотографічних спілок. Десять років поспіль є головним редактором книжкової серії "Фотографії року". Викладає в кількох університетах та на різних професійних курсах. Виступав куратором багатьох вітчизняних та закордонних виставок. 

У 1999 році отримав премію ім. Андре Кертеса, завдяки якій підготував матеріаливиставки "Паризькі ночі". У 1983 році Міжнародна спілка журналістів присвоїла Банкуті Андрашу звання Міжнародного майстра прес-фотографії. У 1991 році на фотоконкурсі Interpress отримав гран-прі конкурсу. У 1993 році удостоєний премії ім. Балог Рудольфа та Пулітцерівської премії. У 2010 р. – премії ім. Танчич Мігаля.

Книги митця: Балет Дьйор (1999), Крайні цінності (2003), Люди (2007).

Роботи фотографа зберігаються в Угорському музеї фотографії, в Історичному фотоархіві Угорського національного музею.


Довідки: gallery@ilko.ua та +38 067 112 20 29.

0 #