Форум “Синергія влади та громади – можлива?/!”

– 29 червня у комплексі "Совине гніздо" відбудеться регіональний форум "Синергія влади і громади – можлива?/!" націлений налагодити діалог між виборними особами та громадянами. Чи вдасться порозумітися двом різним за назвою, проте не за ціллю сторонам та які методи співпраці приносять найбільшу користь для розвитку міста та країни в цілому? Відповіді на ці запитання шукатимуть політичні експерти, представники місцевої влади та органів самоврядування, громадські активісти та ЗМІ під час форуму в рамках Проекту "Активна Громада: право вибору", – кажуть організатори.

Під час заходу відбудеться представлення результатів дослідження Інституту "Республіка" щодо звітування депутатів місцевих рад: всеукраїнський та місцевий розріз. Експерти підготували кількісний та якісний аналіз звітів депутатів і розкажуть про тонкощі такої, здавалося б на перший погляд, легкої справи.

Проект "Активна Громада: право вибору" впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти: Олена Біланіна, координатор у м. Ужгород, телефон: 068 373 78 50.

0 #