Фестиваль “З країни в Україну” в Мукачеві

Мукачево, Парк Перемоги 4 Серпня 2019

Завантажуйте програму за посиланням.

12:00 – 13:00 Гра «Memory» «МУЗЕЙНА». Захоплююча настільна гра для дітей та дорослих, яка розвиває і тренує зорову пам’ять та увагу.

12:00 – 18:00 Студія оригінальних ігор. Нові спортивно-настільні ігри. Динамічні, азартні, корисні та доступні ігри для дітей і дорослих.

15:00 – 17:00 Гра «Життєвий капітал». Українська авторська розробка. Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами. Інтелектуальна гра використовується з навчально-пізнавальною, розвиваючою та розважальною метою.

13:00 – 14:00 Шахматний турнір. Стратегічна гра, одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності. Вона поєднує у собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.

17:00 – 17:30 Гра «Хрестики – нулики». Командна гра-головоломка.

17:00 – 18:00 Гра «Лісові комерсанти». Командна гра для дітей та підлітків від 6 років. Під час гри “прокачуються” необхідні для успішного життя навички: усний математичний рахунок, читання, мистецтво ведення переговорів, уміння комунікувати та взаємодіяти у команді.

14:00 – 15:00 Гра «Ерудит». Настільна гра, яка користується популярністю у колі інтелектуалів. У цю гру можуть грати від двох осіб. Перемагає той, хто набере найбільшу кількість балів.

17:00 – 18:00 Інтелектуально-розважальна гра «Крокодил». Популярна гра, розрахована на велику веселу компанію. Завдання гри — пояснити слово, показуючи його жестами та мімікою. Інші гравці повинні правильно вгадали загадане слово або словосполучення.

Містечко майстрів

12:00 – 18:00 Воскова свічка. Без свічок у нашому житті не обходиться жодне свято. А робити їх можна своїми руками до того ж різними способами! З нашою майстринею ви зануритеся у медові пахощі світу свічникарства, зробите і прикрасите власну свічечку!

12:00 – 18:00 Ткацтво з бісеру. Пробували колись плести з бісеру? А ткати? А в певних регіонах майстрині поєднали ці дві чудові техніки, щоб швидко і красиво творити ґердани — візерунчасті нагрудні прикраси. Наша майстриня радо навчить вас цьому ремеслу і разом ви створите чудовий браслет!

12:00 – 18:00 Кулони-обереги. У традиційних орнаментах криється велика сила. Нанесіть їх на дерев’яну заготовку і зробіть кулон-оберіг для себе чи близької людини!

12:00 – 18:00 Вибійка. Не тільки вишивкою можна прикрасити тканину — візерунки можна нанести ще й за допомогою спеціальних дерев’яних дощечок фарбами для тканин. Детальніше з цією технікою вас ознайомить наш майстер, і разом ви прикрасите еко-торбу.

12:00 – 18:00 Малярство на склі. Одна з найзагадковіших технік живопису — зворотній живопис на склі. На Західній Україні таку техніку використовували для виготовлення образів святих. Опануймо її разом! Змінімо кут бачення світу!

12:00 – 18:00 Лялька-мотанка. Традиційна українська забавка, оберіг. Має сотні варіацій і ще більше секретів! Завітайте до нашої майстрині і зануртеся у магічний світ творення ляльок!

12:00 – 18:00 Писанка. В усьому світі одним з основних символів української культури є традиційна воскова писанка. Творення писанок — одночасно і мистецтво, і магія! Цікавою є і сама техніка: пишучи по яйцю воском, ми фактично малюємо не кольором, а його відсутністю! Дізнайтеся усі таємниці цього ремесла разом із нашою майстринею!

12:00 – 18:00 Розпис дерев’яних іграшок. Найщасливіша пора — дитинство! До виготовлення дитячих іграшок завжди відносилися з особливим трепетом, адже, розмальовуючи іграшку, ми творимо казковий світ для дитини!

Відкрита бібліотека

12.00 – 12:30 Гра «Літературне доміно». Мета проведення гри — розвиток мотиваційних і пізнавальних навичок та пізнавальної активності її учасників, підвищення інтересу до читання, зацікавленість до пізнання через залучення учасників в інтелектуально-ігрову діяльність. Гра формує відчуття колективізму та особистої відповідальності.

13:00-14:00 Гра «Буріме». Літературна гра, що полягає у створенні віршів, частіше жартівливих, на задані рими, іноді ще й на задану тему.

14:00-15:00 Настільна літературна гра «Кубики історій». Чудовий інструмент для розвитку творчого мислення.

14:00-16:00 Настільна літературна гра «Емпатіо». Світ емпатії — країна емоцій і таємничих історій! У цій грі ви зможете перетворитися у незвичайних персонажів, щоб дізнатися, які емоції супроводжують їх у різних ситуаціях. Запросіть грати всю сім’ю і друзів, і ви відкриєте їх з іншого боку.

16:00-17:00 Малювання коміксів, створення саморобних книжок.

17:00-18:00 Складання казок та історій.

Молодь та спорт

12:20-13:20 Спільна розминка. Усі бажаючі візьмуть участь у спільній розминці перед основними активностями. Учасники стають у коло і кожен має показати вправу, відмінну від попередньої. Таким чином, це допоможе учасникам не тільки розім’яти м’язи, а й потренувати увагу (бо важливо, щоб вправи не повторювалися). Гості фестивалю налаштуються на позитивну ноту і відкритість. А ще це весело, адже вправи і рухи можна придумувати будь-які.

13:30-15:30 Легка атлетика — естефетний біг, метання м’яча. Формуються команди з трьох учасників. Передбачено не більше 5 команд. У команді будуть один дорослий і двоє дітей. Першим змаганням буде біг- естафета з предметом у руках, потім — метання м’ячиків. І підрахунок результатів — нагородження команд, які посіли 1-3 місце.

15:45-17:30 Регбі. Представники київської команди з регбі “Політехнік” розкажуть про регбі та розкриють суть цієї гри. Потім відбудеться майстер-клас для дітей.

15:45-16:10 Лекція-воркшоп про тімбілдінг. Місцевий спікер з Освітнього Центру розкаже про важливість тімбілдінгу і проведе спеціальні вправи та ігри, які допоможуть учасникам краще познайомитися із цим поняттям.

14:00 – 18:00 Флорбол. Командний вид спорту. Різновид хокею, де замість шайби гравці використовують пластиковий м’яч, який потрібно забити у ворота суперника, використовуючи ключки.

Охорона здоров’я

12:00 – 18:00 «Кабінет психолога». Психологія у перекладі з грецької означає “наука про людську душу”, а тому вивчає діяльність людини з психологічної точки зору. Психолог — людина, яка має вищу психологічну освіту, основна робота якої — допомогти іншій людині розібратися у собі і вирішити свої проблеми самостійно. Щоб записатися на прийом, підходьте заздалегіть!

13:00 – 14:00 Курс по Basic Life Support. Це базова підтримка життєдіяльності. Учасники фестивалю матимуть змогу пройти курс з вивчення базової підтримки життєдіяльності та попрактикуватися на манекені.

12:00 – 18:00 Твоє здоров’я у твоїх руках (інфографіка). Навколо локації висітиме інфографіка здорового харчування, правила рухової активності, інфографіка необхідної кількості випитої води та опис симптомів інсульту та інфаркту.

15:00 – 16:00 Тренажер «Правило». Представляє собою статичну конструкцію, яка дозволяє витягувати тіло в горизонтальному положенні, працюючи з власною вагою. Можна робити різні ковирки, скручування. Під час всправи працюють усі частини тіла, тренажер позитивно впливає на сухожилля та суглоби.

Сучасна Україна

12:00 – 18:00 Робототехніка «Дім Роботів». Міжнародна лабораторія робототехніки, електроніки та програмування, напрямки якої є:

– створення прототипів нових пристроїв на замовлення компаній;

– модернізація застарілих систем та інтеграційних рішень;

– розвиток екосистеми робототехніки у сфері навчання.

Влада та громада

13:00 – 17:00 Квест за окремими правилами. Учасники витягують випадкову картку із завданням та отримують карту локацій. З проблемою, описаною на картці, вони звертаються до волонтерів на точках, що символізують різні органи влади, отримують відмітки про проходження точки в разі правильного звернення. Після збору усіх необхідних відміток учасники повертаються на старт, де отримують призи.

15:00 – 16:30 Панельна дискусія з представниками місцевої влади. Відкритий діалог місцевої влади з громадою. Вільний мікрофон для питань.

Містечко НГО

12:00 – 18:00 Інтерактиви від предстаників ГО: БО «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ» — інтерактив «Добрі справи тут і зараз».

Дитячий Майданчик

12:00 – 12:30 Гра «Машинки» Колективна гра для дітей віком від 5 до 12 років. Під час цієї активністі діти можуть навчитися взаємодіяти та допомагати один одному.

13:00 – 13:30 Гра «Рухаємося вперед». Дитяча гра, яка пояснює дітям, що на нашому шляху до щасливого життя будуть зустрічатися перепони, які ми повинні будемо успішно долати. А перед цим трохи підготуємо їх до цих перешкод в ігровій формі.

13:30 – 14:00 Танець «Соку-соку, бачі-бачі». Стаємо з дітьми у коло, інструктуємо їх, які рухи треба повторювати за куратором майданчика.

14:00 – 14:30 Танець «Бельгійський банс»

Тематичний майданчик: “Точка Дотику” (Виділена територія в Парку Перемоги)

10:00 – 12:00 Представлення всіх ГО. Запропоновані активності.

12:00 – 13:30 Теніс із депутатами.

14:00 – 15:45 Круглий стіл — Влада/Громада/Бізнес.

16:00 Підписання меморандуму.

Тематичний майданчик: “Мала сцена” (Мала сцена в Парку Перемоги)

9:00 Саундчек

13:00 “You (ля)”

14:00 “F.E.V.E.R.”

15:00 “Menthol”

16:00 “Escape”

Тематичний майданчик: “Darkroom” (Виділена територія в Парку Перемоги)

10:00 – 18:00 Виділена територія в Парку Перемоги. Виставка картин та фотографій; Показ короткометражок.

Unnamed

Фестиваль «З країни в Україну», який відбудеться в трьох містах Закарпаття 2-4 серпня, знайомить із музичною програмою.

Наймузичніше місто фестивалю – Мукачево. Саме там функціонуватиме дві сцени.

На малій сцені фестивалю «З Країни в Україну» 4 серпня будуть виступати виконавці з різних куточків України.

You(ля) – акустичний проект співачки з Мукачева, яка виконує авторські пісні українською мовою.  Солістка гурту брала участь у багатьох конкурсах та фестивалях, зокрема: Piviha fest, Оберіг, Мі Сі Соль, Аrt-Weekand, Червона Рута, Gamora. 

F.E.V.E.R. – київський гурт, який заряджає неймовірною енергією і натхненням . Оригінальні рифи у поєднанні з драйвовим вокалом будуть підкорювати слухача на малій сцені фестивалю. Зараз музиканти працюють над власним альбомом.

Escape – молодий український рок-гурт із Житомира, який тільки починає свій шлях, але власними піснями вже підкорив серця багатьох жителів Черкас і Житомира. У серпні команда вперше виступить на Закарпатті.

Menthol – позитивні хлопці , які давно займаються музикою. Їхні пісні народжуються завдяки різним життєвим подіям, після чого, набувають глибокого сенсу. Минулого літа, музиканти випустили першу частину дебютного альбому «На двох».

Потужною музичною програмою вражатиме головна сцена фестивалю. Відкриватимуть її мукачівській гурт Psycho. «Для мене виступ на фестивалі, це, насамперед, можливості. Я можу показати свою творчість та своє хобі, яким я живу, великій аудиторії, почути думки, зауваження, критику. Також, звичайно, це знайомства з неймовірно крутими людьми та незабутні спогади на все життя. Я дуже чекаю на фестиваль. Впевнена – це буде круто», – говорить вокалістка гурту Ярина Остап’юк.

У Мукачево виступить також гурт із Луцька – One Light Inside. За роки свого існування вони встигли успішно побувати на шоу “Х-Фактор”, проїхати декілька турів Україною та Європою, двічі виступити на найбільшому стадіоні країни на матчах UEFA та “УПЛ”, а також написати саундтрек до серіалу “Київ вдень та вночі”.

Хедлайнером фестивалю в Тячеві, Мукачеві і Берегові стане KiRA MAZUR. Це одна з найнеординарніших авторок і виконавиць з унікальним голосом і манерою співу. Її музика – гармонійний симбіоз елементів українського фольку з різними музичними стилями. Учасниця Національного відбору на Євробачення 2019, артистка М1 Agency, KіRA MAZUR вражає якісною та неординарною музикою та по праву є однією з найоригінальніших та найстильніших українських виконавиць молодого покоління.

0 #