Фестиваль “З країни в Україну” у Тячеві

Тячів, площа Поштова 2 Серпня 2019

Завантажуйте програму за посиланням.

Інтелектуальні ігри

14:00 – 14:30Гра «Memory» «МУЗЕЙНА». Захоплююча настільна гра для дітей та дорослих, яка розвиває і тренує зорову пам’ять та увагу.

14:00 – 18:00. Студія оригінальних ігор. Нові спортивно-настільні ігри. Динамічні, азартні, корисні та доступні ігри для дітей і дорослих.

15:00 – 17:00. Гра «Життєвий капітал». Українська авторська розробка. Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами. Інтелектуальна гра використовується з навчально-пізнавальною, розвиваючою та розважальною метою.

13:00 – 14:00. Шахматний турнір. Стратегічна гра, одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності. Вона поєднує у собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.

17:00 – 17:30 Гра «Хрестики – нулики». Командна гра-головоломка.

15:00 – 16:00. Гра «Лісові комерсанти»

Командна гра для дітей та підлітків від 6 років. Під час гри “прокачуються” необхідні для успішного життя навички: усний математичний рахунок, читання, мистецтво ведення переговорів, уміння комунікувати та взаємодіяти у команді.

14:00 – 15:00. Гра «Ерудит». Настільна гра, яка користується популярністю у колі інтелектуалів. У цю гру можуть грати від двох осіб. Перемагає той, хто набере найбільшу кількість балів.

17:00 – 18:00. Інтелектуально-розважальна гра «Крокодил». Популярна гра, розрахована на велику веселу компанію. Завдання гри — пояснити слово, показуючи його жестами та мімікою. Інші гравці повинні правильно вгадали загадане слово або словосполучення.

Містечко майстрів

14:00 – 18:00. Воскова свічка. Без свічок у нашому житті не обходиться жодне свято. А робити їх можна своїми руками до того ж різними способами! З нашою майстринею ви зануритеся у медові пахощі світу свічникарства, зробите і прикрасите власну свічечку!

14:00 – 18:00. Ткацтво з бісеру. Пробували колись плести з бісеру? А ткати? А в певних регіонах майстрині поєднали ці дві чудові техніки, щоб швидко і красиво творити ґердани — візерунчасті нагрудні прикраси. Наша майстриня радо навчить вас цьому ремеслу і разом ви створите чудовий браслет!

14:00 – 18:00. Кулони-обереги. У традиційних орнаментах криється велика сила. Нанесіть їх на дерев’яну заготовку і зробіть кулон-оберіг для себе чи близької людини!

14:00 – 18:00. Вибійка. Не тільки вишивкою можна прикрасити тканину — візерунки можна нанести ще й за допомогою спеціальних дерев’яних дощечок фарбами для тканин. Детальніше з цією технікою вас ознайомить наш майстер, і разом ви прикрасите еко-торбу.

14:00 – 18:00. Малярство на склі. Одна з найзагадковіших технік живопису — зворотній живопис на склі. На Західній Україні таку техніку використовували для виготовлення образів святих. Опануймо її разом! Змінімо кут бачення світу!

14:00 – 18:00. Лялька-мотанка. Традиційна українська забавка, оберіг. Має сотні варіацій і ще більше секретів! Завітайте до нашої майстрині і зануртеся у магічний світ творення ляльок!

14:00 – 18:00. Писанка. В усьому світі одним з основних символів української культури є традиційна воскова писанка. Творення писанок — одночасно і мистецтво, і магія! Цікавою є і сама техніка: пишучи по яйцю воском, ми фактично малюємо не кольором, а його відсутністю! Дізнайтеся усі таємниці цього ремесла разом із нашою майстринею!

14:00 – 18:00. Розпис дерев’яних іграшок. Найщасливіша пора — дитинство! До виготовлення дитячих іграшок завжди відносилися з особливим трепетом, адже, розмальовуючи іграшку, ми творимо казковий світ для дитини!

Відкрита бібліотека

14:00 – 14:30. Гра «Літературне доміно». Мета проведення гри — розвиток мотиваційних і пізнавальних навичок та пізнавальної активності її учасників, підвищення інтересу до читання, зацікавленість до пізнання через залучення учасників в інтелектуально-ігрову діяльність. Гра формує відчуття колективізму та особистої відповідальності.

15:00-16:00. Гра «Буріме». Літературна гра, що полягає у створенні віршів, частіше жартівливих, на задані рими, іноді ще й на задану тему.

14:00-15:00. Настільна літературна гра «Кубики історій». Чудовий інструмент для розвитку творчого мислення.

14:00-16:00. Настільна літературна гра «Емпатіо». Світ емпатії — країна емоцій і таємничих історій! У цій грі ви зможете перетворитися у незвичайних персонажів, щоб дізнатися, які емоції супроводжують їх у різних ситуаціях. Запросіть грати всю сім’ю і друзів, і ви відкриєте їх з іншого боку.

16:00-17:00. Малювання коміксів, створення саморобних книжок.

17:00-18:00. Складання казок та історій.

Молодь та спорт

14:20-15:20. Легка атлетика — естефетний біг, метання м’яча. Формуються команди з трьох учасників. Передбачено не більше 5 команд. У команді будуть один дорослий і двоє дітей. Першим змаганням буде біг- естафета з предметом у руках, потім — метання м’ячиків. І підрахунок результатів — нагородження команд, які посіли 1-3 місце.

15:30-16:30. Регбі. Представники київської команди з регбі “Політехнік” розкажуть про регбі та розкриють суть цієї гри. Потім відбудеться майстер-клас для дітей.

16:45-17:30. Парний настільний теніс. Беруть участь одночасно 4 команди по двоє учасників. Планується участь 8 команд. Підрахування балів і нагородження команди переможця.

14:00 – 18:00. Тренажер «Правило». Представляє собою статичну конструкцію, яка дозволяє витягувати тіло в горизонтальному положенні, працюючи з власною вагою. Можна робити різні ковирки, скручування. Під час вправи працюють усі частини тіла, тренажер позитивно впливає на сухожилля та суглоби.

Охорона здоров’я

14:00 – 18:00. «Кабінет психолога». Психологія у перекладі з грецької означає “наука про людську душу”, а тому вивчає діяльність людини з психологічної точки зору. Психолог — людина, яка має вищу психологічну освіту, основна робота якої — допомогти іншій людині розібратися у собі і вирішити свої проблеми самостійно. Щоб записатися на прийом, підходьте заздалегіть!

14:00 – 15:00. Курс по Basic Life Support. Це базова підтримка життєдіяльності. Учасники фестивалю матимуть змогу пройти курс з вивчення базової підтримки життєдіяльності та попрактикуватися на манекені.

14:00 – 18:00. Твоє здоров’я у твоїх руках (інфографіка). Навколо локації висітиме інфографіка здорового харчування, правила рухової активності, інфографіка необхідної кількості випитої води та опис симптомів інсульту та інфаркту.

14:00 – 18:00. Тренажер «Правило». Представляє собою статичну конструкцію, яка дозволяє витягувати тіло в горизонтальному положенні, працюючи з власною вагою. Можна робити різні ковирки, скручування. Під час всправи працюють усі частини тіла, тренажер позитивно впливає на сухожилля та суглоби.

Сучасна Україна

14:00 -18:00. Виставка колекції моделей літаків від місцевого колекціонера.

14:00 -18:00. Робототехніка «Дім Роботів». Міжнародна лабораторія робототехніки, електроніки та програмування, напрямки якої є:

– створення прототипів нових пристроїв на замовлення компаній;

– модернізація застарілих систем та інтеграційних рішень;

– розвиток екосистеми робототехніки у сфері навчання.

Влада та громада

14:00 – 18:00 Квест за окремими правилами. Учасники витягують випадкову картку із завданням та отримують карту локацій. З проблемою, описаною на картці, вони звертаються до волонтерів на точках, що символізують різні органи влади, отримують відмітки про проходження точки в разі правильного звернення. Після збору усіх необхідних відміток учасники повертаються на старт, де отримують призи.

15:00 – 16:30 Панельна дискусія з представниками місцевої влади. Відкритий діалог місцевої влади з громадою. Вільний мікрофон для питань.

Містечко НГО

14:00 -18:00 Інтерактиви від предстаників ГО: БО «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ» — інтерактив «Добрі справи тут і зараз».

16:00 – 17:00 Панельна дискусія на тему: “Реальні та вдавані зміни. Як забезпечити незворотність змін, а не яскраві обгортки проектів?”

Дитячий Майданчик

14:00 – 14:30 Гра «Машинки». Колективна гра для дітей віком від 5 до 12 років. Під час цієї активністі діти можуть навчитися взаємодіяти та допомагати один одному.

14:30 – 15:00 Гра «Рухаємося вперед». Дитяча гра, яка пояснює дітям, що на нашому шляху до щасливого життя будуть зустрічатися перепони, які ми повинні будемо успішно долати. А перед цим трохи підготуємо їх до цих перешкод в ігровій формі.

15:00 – 15:30 Танець «Соку-соку, бачі-бачі». Стаємо з дітьми у коло, інструктуємо їх, які рухи треба повторювати за куратором майданчика.

15:30 – 15:00 Танець «Бельгійський банс»

Фотовиставка

14:00 – 18:00 На майданчику фотовиставки та фотозони будуть представлені яскраві фото з різних куточків України. Відбудеться підбиття підсумків конкурсу на найкраще фото «Я у Тячеві». Проводитиметься презентація колекції копій з архівів на тему «Коронне місто».

Вечірній концерт

18:00 – 22:00 VERBA Nesprosta ХАС BALAKLAVA BLUES (CA) KiRA MAZUR

Unnamed

А тепер привідкриваємо інформацію для тих, хто чекає фестиваль у Тячеві 2 серпня та у Берегові 3 серпня. Гуртами, які виступатимуть на всіх трьох фестивалях Закарпаття, будуть: VERBA, NESPROSTA, ХАС, Balaklava Blues, KiRA MAZUR.

VERBA — закарпатська співачка, авторка та композиторка. У своїх піснях вона поєднує містику Карпат, чуттєві тексти та сучасне звучання української поп-музики.

NESPROSTA — це інтелектуальна музика, що реагує на актуальні проблеми суспільства і піднімає питання, що цікавлять кожного, хто живе в українських реаліях. Лідером гурту є Денис Блощинський, який також є співзасновником фестивалю «З країни в Україну». Ідея фестивалю у Дениса народилася саме після поїздок з акустичними виступами на фронт.

ХАС (Назар Хассан) — сучасний, україномовний  хіп-хоп виконавець. У минулому — фіналіст шоу “Х-фактор” та “Україна має талант”. Засновник та лідер першого успішного західно-українського хіп-хоп гурту Різапс. Відмінність виконавця від інших — це інтелектуальні тексти та якісна музика, яка запам’ятовується з перших нот.

Виступлять на музичній сцені фестивалю і нові герої українського електро-фольку – Balaklava Blues. Їхній унікальний важкий басовий партизанський звук, що гармонійно поєднує акустичні інструменти із синтезаторами 80-х років, народився під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де зустрівся канадський панк-музикант Марк Марчик і українська етно-музикознавиця Марічка Марчик.

Хедлайнером фестивалю в Тячеві, Мукачеві і Берегові стане KiRA MAZUR. Це одна з найнеординарніших авторок і виконавиць з унікальним голосом і манерою співу. Її музика – гармонійний симбіоз елементів українського фольку з різними музичними стилями. Учасниця Національного відбору на Євробачення 2019, артистка М1 Agency, KіRA MAZUR вражає якісною та неординарною музикою та по праву є однією з найоригінальніших та найстильніших українських виконавиць молодого покоління.

0 #