Фестиваль риболовлі та рибної юшки

11 липня, напередодні дня рибалки, з ініціативи ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття", сприянні ради спортивних товариств міста Мукачева та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мукачівської міської ради на набережній ріки Латориця пройде фестиваль риболовлі та рибної юшки.

У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову вудку (найбільший улов), майстер-клас з приготування та конкурс на найсмачнішу рибну юшку.

– Організовуючи цей захід, ми маємо на меті популяризувати риболовлю, як корисне проведення дозвілля, налагодити контакти між шанувальниками риболовлі, та гарно провести час на природі у теплій компанії за тарілкою смачнючої рибної юшки, – кажуть організатори.

Реєстрація та жеребкування на змагання з рибної ловлі почнеться з 7.30, старт змагань з 8.00, підбиття підсумків об 11.00. До змагань допускаються рибалки з однією вудочкою на один гачок. Наживка довільна.

Початок конкурсу з приготування рибної юшки з 11.30, підбиття підсумків о 13.30. Організатори забезпечують учасників столами, рибою, обладнаними костровими місцями (без триноги під котел) та дровами.

Обов’язкова попередня реєстрація та подробиці проведення конкурсу за телефоном (050) 075-99-20.

0 #