Джазовий концерт Рея Брауна молодшого

У мистецькому центрі "Галерея ІЛЬКО" та вперше в Ужгороді відбудеться джазовий концерт легендарного Рея Брауна молодшого.

Рей народився в Нью-Йорку і виріс в Лос-Анджелесі, в домі Елли Фітцджеральд (Ella Fitzgerald) та Рея Брауна старшого (Ray Brown Sr.), гостями яких часто бували Луї Армстронг (Louis Armstrong), Френк Сінатра (Frank Sinatra) і Нат Кінг Коул (Nat King Cole).

Талант до музики показав себе рано, і ще в школі Беверлі Хіллз Рей почав давати концерти. Незабаром музикант виступав на музичних фестивалях в США і Канаді. Потім пішли гастролі в Японії і Кореї. У 90-х роках, Рей почав регулярно виступати з програмою в Лас-Вегасі в готелі-казино "Рів’єра". Згодом вийшли диски: "Stand By Me", "From the Heart" і "Time for Love" в стилях джаз, R & B і блюз.

Останній проект Брауна, альбом "Друзі і Сім’я". Це дуети із зірками: Діон Уорвік (Dionne Wаrwick), Джейн Монхайт (Jane Monheit), Доктор Джон (Dr.John), Пол Вільямс з групи The Temptations (Paul Williams, The Temptations), Лонні Сміт (Lonnie Smith), Джеймс Муді (James Moody), з саксофоністом Девідом Ньюманом (David "Fathead" Newman) і вібрафоністом Террі Гібзом (Terry Gibbs).

Склад:

Квитки можна придбати: арт-центр "Галерея ІЛЬКО" (вул. Кошицька, 28), магазин "House" (вул. Корзо 21).

0 #