“День кар’єри ЄС” в Ужгороді

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у "Дні кар’єри ЄС" від Представництва ЄС в Україні.

На "Дні кар’єри ЄС" компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

1) "Як отримати стипендію на навчання за міжнародними програмами?" – Свеженцева Оксана, начальник міжнародного відділу ДВНЗ "УжНУ" (місце проведення: аудиторія 56);

2) "Перша співбесіда у міжнародній фірмі: як успішно подолати бар’єри?" – Карпенюк Людмила, HR-менеджер LTD "WOOD PALETTEN EXPRESS SERVICE" (місце проведення: 2-й поверх, зал засідань).

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня. 

Реєстрація для молоді за посиланням.

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в Ужгород за телефоном 099 021 24 84 або пишіть на e-mail: viktoria.bondarenko@uzhnu.edu.ua

"День кар’єри ЄС" в Ужгороді є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС в Ужгороді, в рамках інформаційного проекту "ЄС: вибір молодого покоління України", який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією "Фундація "Відкрите суспільство".

0 #