Дайджест подій у Smart Point Hub

19.02.2019 о 18:30

«РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ» («ЖИТТЄВИЙ КАПІТАЛ»)

Формат проведення: гра-тренінг на базі соціально-економічного симулятора із управління ресурсами «Життєвий капітал», який є багатофункціональним інструментом для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи із різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі.

Соціально-економічний симулятор із управління ресурсами «Життєвий капітал» відноситься до імітаційних настільних ігор (типу «Монополія», «Менеджер», «CASHFLOW» та ін.) та дає можливість через моделювання життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, вивчити механізми застосування фінансових інструментів та способи забезпечення фінансової безпеки, напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і втрат, розвивати пам’ять та раціональне мислення, напрацювати вміння вести переговори і домовлятися, відтворити стресові та ризикові ситуації ведення бізнесу, показати необхідність соціальної відповідальності та реальність виконання будь-якої глобальної місії, яку ставить перед собою людина, і шляхи її реалізації, знайти баланс між задоволенням особистих потреб людини та затратами на реалізацію поставленої мети.

Форма проведення: командна гра за круглим столом.

Реєстрація за телефоном: 099 303 77 00

Вартість: 100 грн.

20.02.2019 о 18:00

Авторський курс «Створення сучасної музики в Ableton Live»

Оголошено додатковий набір у другу групу. Це твій шанс отримати унікальну освіту, і здійснити мрію створювати якісний сучасний звук.
Додаткові питання за телефоном 099 303 77 00

21.02.2019 о 19:00

Лекція про Мадагаскар

– Що ви знаєте про Мадагаскар? Найбільший острів південної півкулі – це нам розповідали на уроках географії. Різноманітна флора і фауна – бачили в однойменному мультику. А чи розглядали ви колись Мадагаскар як місце для відпустки? Ні? От і дарма! Наступну тревел-зустріч проведе Аліса Смирна і розповість про Мадагаскар очима туриста. Чи реально об’їхати велетенський острів на велосипеді? Як дістатися? Логістика і ціни. Безпека на чорному континенті – є приводи для хвилювань, – кажуть організатори.

Дольова участь в оренді залу – 50 грн.

21.02.2019 о 20:00

«Кінозал ім. Стенлі Кубріка» пропонує до перегляду стрічку Террі Гілліама «Чоловік, який вбив Дон Кіхота» (2018).

Режисер Тобіас Граммет, страждаючи в Іспанії над черговим рекламним шедевром, у пошуках натхнення вирушає в село, де 10 років тому знімав свій дипломний фільм – про Дон Кіхота. І знаходить там виконавця головної ролі – божевільного старого шевця, котрий повірив, що він… і є справжній Лицар сумного образу! Старий прийняв Тобі за свого вірного зброєносця Санчо Пансу і силоміць потягнув у небезпечну подорож, де реальність трансформується в фантазію, а правди не відрізнити від вимислу…

Вхід 50 грн.

22.02.2019 о 18:30

Вечір настільних ігор

– Кожного вівторка ми граємо в улюблені ігри з друзями та новими знайомими в домашній атмосфері за чашкою гарячого чаю. Цього тижня ми будемо грати у:”Запретная пустыня” Avalon, Саботер "Гноми шкідники", "Онітама". Також вас чекають вже знайомі "Уно", "Dixit", "Скотланд ярд", "Джангл спид", "Dobble", "Хто я" та "Дженга", – кажуть у Smart Point Hub.

Організаційний внесок 50 грн, реєстрація за телефоном 099 303 77 00.

23.02.2019 о 11:00

Четвертий Форум "Право на гідні пологи"

– Запрошуємо вас на Четвертий Форум "Право на гідні пологи", який відбувається у рамках загальнонаціональної кампанії привернення уваги до проблем сімей в українських містах на право на природні пологи, гідне ставлення та дотримання медичних протоколів ведення нормальних пологів, – кажуть організатори.

У програмі форуму передбачаються такі блоки:

Реєстрація за посиланням.

Подія дружна до дітей – беріть з собою діток, їх розважать аніматори на цікавих майстер-класах.

Участь у форумі безкоштовна.

24.02.2019 о 13:30

Дитячий клуб “Smart Point Club”

Smart Point Club – це клуб вихідного дня від Point Camp з надзвичайно цікавою програмою. Кожну неділю ваша дитина зможе провести час весело та з користю, бо для неї приготували надзвичайну програму.

Вартість: 250 гривень за одне відвідування.

Для тих, хто вже був у таборах Point, вартість за один день 200 гривень.

У вартість входить розважальна й освітня програма, чайна пауза з печивом, фруктами та фотозвіт.

Бронюйте місце за телефоном 099 303 7700.

0 #