Cвяткування з нагоди Дня державного прапора і Дня Незалежності України

Волонтери Руху підтримки закарпатських військових запрошують відзначити державні свята – День Прапора і День Незалежності України – разом і весело!

Два дні в центрі Ужгорода триватиме неофіційне, але душевне святкування. На площі Фенцика розгорнуть спеціальну локацію й наповнять її подіями, змістом і синьо-жовтими кольорами.

У четвер і п’ятницю, 23 і 24 серпня, можна буде зробити знімок на згадку у "Фото патріота", взяти участь у флешмобах, підготувати вітання військовим та навіть знятися у ролику, вітаючи Україну, а ще – посмакувати тортом.

Для дітей і всіх тих, хто є дитиною в душі, відбудеться і бульбашковий флешмоб. За задумом, забаву зніматимуть на відео, а затим змонтують кліп -привітання Україні з Ужгорода.

Святкування РПЗВ влаштовує разом з СтудРеспублікою Закарпаття, ужгородськими майстринями, Учнівським самоврядуванням й кращими фотографами Ужгорода. Протягом двох днів триватимуть кілька тематичних акцій. Зокрема, «Фото Патріота», ««Україна- це я» – бульбашковий флешмоб», «Вплети стрічку в Прапор України», «Вітаємо бійця» та тематичний міні-ярмарок виробів ручної роботи і безпрограшна патріотична лотерея.

Також волонтери готують торт-сюрприз, яким пригощатимуть учасників святкування після ще однієї цікавинки, що лишається наразі сюрпризом.

Зміст події – веселе відзначення важливих державних свят, також, звісно, присутня і благодійна мета: збір коштів для лікування поранених і нагальних потреб 128-ї ОГШБ.

0 #