Благодійна корчма «У босоркані» на Театральній площі

Використати кожну нагоду для доброї справи – це серед правил провідної волонтерської організації краю «Рух підтримки закарпатських військових». От і суперечливе «свято» Гелоуїн вирішили використати не лише для веселого дійства, але й для допомоги фронтовикам. І у вівторок, 31 жовтня, в Ужгороді на Театральній площі Рух розгортає свою локацію – Корчму «У босоркані».

Звісно, буде й тематично-смачно! У магічному меню печиво «Відьмині пальці», кекси «пекельний гарбуз», пиріг «вовкулака» і тістечко «чаклунка», авторські напої «чортівня», «еліксир молодості», «біла магія» і «мольфар», та ще чимало відповідних нагоді смаколиків. Звісно, волонтери заряджають усі пропозиції тільки позитивними «чарами», а загалом нагадують про саме українські, закарпатські легенди, пов’язані з магією. Буде, певно, не так страшно, як цікаво та весело.

До слова, вперше буде і магічне лото: у безпрограшній лотереї – купа чарівних селфі-паличок, накопичувачів інформаційної енергії (павербанки), утримувачів мелодій (мп3 плеєр), засобів від вроків, кулонів удачі, демонічних іграшок та багато іншого.

Родзинкою цьогорічного дійства буде «Магічний салон пані Ендори». Гостя з Трансільванії гадатиме усім охочим на кавовій гущі, картах Таро і магічній сфері передрікань. Ужгородців і гостей міста запрошують на Театральну площу вже з 14-ї години, коли в казанках босоркань вже закиплять магічні еліксири… І – до глибокої ночі. Звісно, світлини на згадку у фотозоні та з позитивними босорканями й їхніми моторошними друзями – обов’язкові.

Зароблені кошти Рух спрямує на зимові потреби вояків закарпатської 128-ї бригади – холодна пора року додає клопотів. За всіма анонсами, справами і звітами РПЗВ можна стежити на сторінці Руху в Facebook.

0 #