Арт-проект “Зіркове майбутнє Срібної Землі”

У ці червневі дні Заслужений академічний Закарпатський народний хор завершує свій 72-й концертний сезон. З цієї нагоди та з нагоди Дня Конституції України колектив запрошує всіх ужгородців та гостей міста на унікальний проект, приготований артистами спільно з талановитими дітьми з різних куточків нашого краю. Концерт відбудеться 26 червня у Великій залі Закарпатської обласної філармонії. Керівник колективу – заслужений працвник культури України Наталія Петій-Потапчук. Гості заходу в одній програмі побачать і почують кращі перлини народного мистецтва Срібної землі, та переконаються, що наша пісня, наш танок з любов’ю передаються від уславлених майстрів сцени до юної зміни.

У концерті візьмуть участь: Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» (керівник – заслужений працівник культури України Михайло Сачко), Дитячий зразковий фольклорний гурт «Цімборики» (м.Хуст, керівник – Наталія Шимша), Зразковий аматорський ансамбль «Nasa fajta» (с.Сторожниця, керівники – Мирослава Огразанська та заслужений працівник культури України Іван Пастеляк). Поруч із досвідченими солістами виступлять юні виконавці – Олександра Макарова (м.Мукачево), Кароліна Борис (м.Хуст), Анастасія Дьомінова (с.Тур’я Ремета), Дарія Лесів і Даніель Семсічко (м.Ужгород).

Станьте учасниками цього унікального проекту і підтримайте талановитих дітей нашого краю. Не пропустіть чудову нагоду для сімейного відпочинку і переконайтеся, що за цією малечею – наше майбутнє!

Придбати квитки можна в касі Обласного ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК, або замовити за телефонами: 63-02-20; 067 114 9323; 063 4623957. Для груп діє знижка!

0 #