ART WEEKEND в Ужгороді

В Ужгороді вперше пройдуть курси арт-терапії для всіх охочих розкрити свої творчі здібності.

– Фрази типу "я не вмію малювати" чи "у мене руки не з того місця ростуть" не приймаються! Головне – не красиво чи уміло це зробити, а власне, важливо виплеснути, вималювати, дати вихід накопиченим емоціям і стресу, щоб краще зрозуміти, розібратися, переосмислити, знайти рішення, позбутися і поліпшити своє психічне і фізичне здоров’я, – говорить про принципи роботи методики, інструктор з арт-терапії Світлана Сас.

На першому занятті учасники спробують широкий вибір інструментів для творчого саморозкриття. В програмі – ізотерапія, медитативна практика, арт-колаж, метафоричні асоціативні карти. Професійний інструктор детально пояснить, яким чином їх використовувати та допоможе проаналізувати ваші особисті результати.

Одну з найцікавіших методик, що спробують учасниики майстер-класу – арт-колаж. Кожен зробить свій власний колаж на занятті. Він допоможе вам зробити чіткий план на цілий рік та зрозуміти свій шлях до досягнення мрій. До того ж колажування не викликає напруги, якщо людина не має художніх здібностей.

Всі матеріали для творчої роботи протягом семінару входять у вартість заняття.

Реєстрація учаників за телефоном 063 109 60 43 (Світлана). Кількість місць обмежена.

0 #