Апхіл сol de Kuchava

У неділю, 28 серпня, о 14-00 відбудеться вже треті на Мукачівщині змагання у форматі апхіл. Вони пройдуть на відрізку дороги між селами Верхній Коропець та Кучава, за 3 км від Мукачева в напрямку Іршави. 

– Апхіл – це групова швидкісна гонка вгору. Учасники боротимуться за призові місця у категоріях 16+ та 40+ серед чоловіків та жінок на дистанції 3 кілометри із середнім градієнтом ухилу 5.5% та 4 крутими ділянками з нахилом 11-13%. Головна родзинка дистанції – саме у такому чередуванні крутих ділянок із виположуваннями. Переможуть спортсмени та аматори, які зуміють наперед прорахувати свої сили на дистанції, тобто "розкластися на трасі", вміло чередуючи власні сили. Очікуваний рекорд переможця в основній категорії чоловіків буде близько 8,5 хвилин, – кажуть організатори.

Організатори змагань: Асоціація велосипедистів Мукачева, міський відділ молоді та спорту, районна державна адміністрація, ГО "Молодіжні ініціативи Закарпаття", професійний велогонщик Артем Топчанюк та газета "Наше Мукачево".

Спонсори призів: "Дикий Захід", Motolux та веломагазин "Два Колеса".

0 #