Акція “Євроавтобус: об’єднаймо Україну”

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на вуличний інформаційно-пізнавальний захід "ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну".

Організатори запрошують зустріти ЄВРОавтобус у своєму місті, поспілкуватися з дипломатами ЄС, взяти участь у конкурсах та вікторинах на знання фактів про ЄС, разом з митцями розмалювати магніти-символи різних країн Європи, взяти участь у селфі-флешмобі #Europabus, відвідати вуличну бібліотеку та фотовиставки на європейську тематику.

ЄВРОавтобус – це альтернативний спосіб проведення освітніх заходів на європейську тематику, який покликаний об’єднати Україну та ЄС і збільшити інтерес жителів міст до питань євроінтеграції. Втілення таких освітніх програм розпочала Фундація Регіональних Ініціатив ще у 2007 році.

Орієнтовна програма заходів:

· Ігри, вікторини та конкурси на знання фактів про ЄС

Долучайся до дискусій про Європу та отримай приз за активну участь

· Селфі-флешмоб #Europabus

Зроби селфі з хештегом #Europabus з місця події, опублікуй фото в соціальних мережах (Facebook, Twitter) та напиши, що означає бути європейцем. Найкращі фото та гасла отримають відзнаку

· Вулична фотовиставка  "ЄВРОсушка" – обмін фотографій, які передають красу Європи та України, зображують європейські цінності через людей, архітектуру, події тощо

Принось власні фото, зроблені в Україні чи Європі, та забери на згадку роботи інших учасників

· Фотовиставка Департаменту Гуманітарної допомоги та цивільного захисту Європейської Комісії (ECHO) на тему "Україна: лихо, втрати та надії"

Дізнайся більше про гуманітарну допомогу конфліктним зонам України від ЄС та партнерських організацій

· Майстер-клас з малювання на воді "ЄСтвори в Україні"

Розмалюй символи європейських міст за допомогою техніки малювання на воді "ебру"

· Пазл-зона/ігровий майданчик: "Склади карту Європи"

Вивчай географію Європи

· Вулична бібліотека з обміну книжок

"Bookcrossing" – забери з собою будь-яку книгу до душі та отримай інформаційні матеріали на європейську тематику

· Завершення акції флеш-мобом "Звуки радості: гімн Європи-України"

Заспівай слова гімну України під музику гімну Європейського Союзу

Ініціатива "ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну" відбувається в рамках інформаційної кампанії "Будуймо Європу в Україні", яку Представництво ЄС проводить протягом року по всій Україні. Мета інфокампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі. Акція ЄВРОавтобусу відбудеться також: 6 червня в Дрогобичі; 11 червня в Харкові; 12 червня у Полтаві. Приходь та приводь своїх друзів!

Для детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до: Ольги Гуртовенко, ogurtovenko@internews.ua, 050 82 02 777.

0 #