Акція “Хутро – Тваринам! Марш за Життя” в Ужгороді

– "Марш за життя – Ужгород-2015" – є одним з кроків на шляху впровадження Антихутряної Правової Ініціативи в Україні. Мета заходу – закликати людей до гуманності та попри модні тенденції не втрачати голову та залишатись в першу чергу людьми, які мають жаль та тверезе мислення. Ми виступаємо за заборону звіроферм на території України та закликаємо відмовитись від продукції хутряної промисловості. Це всеукраїнська (Львів, Київ, Одеса, Житомир, Харків, Дніпропетровськ) та міжнародна (Казахстан, Росія, Білорусія і т.д.) акція. Завдання нашої акції знизити попит на хутро, зменшити вірогідність будівництва нових хутряних фабрик, донести до громадськості месседж, що хутро це шкода навколишньому середовищу, що це вбивство мільйонів тварин щороку, хутро обробляється токсинами та канцерогенами, які нансять шкоду здоров’ю людей, працівників фабрик, та місцевим жителям поблизу фабрик, запропонувати альтернативу і це дуже важливо, що існують готові рішення вирішення даної проблеми: замість хутра холофайбери, холотекси, холокоси, мікрофібри та фліс, замість ферм збільшувати національні парки та рекреаційні зони, – кажуть організатори події.


Довідково:

Щорічно у світі до 40 мільйонів тварин позбавляють життя заради хутра. Для однієї шуби вбивають до 40 норок, 150 шиншил, 15 лисиць, 120 білок, 40 єнотів, 40 куниць, 20 бобрів або 150 горностаїв. Їх вбивають струмом, газом або задушенням. В деяких країнах використовують укол отрутою, яка вражає дихальні органи, і смерть настає від задухи. 

Велика кількість шкіри виробляється в Індії, де процвітаюча нині шкіряна промисловість є, мабуть, найжорстокішою у світі. Багато індійських тварин, яких використовують для отримання шкіри, у момент прибуття на бійню настільки хворі, що їх доводиться волочити всередину. Іншим тваринам втирають в очі тютюн і червоний гострий перець, щоб змусити їх піднятися, з цією ж метою їм хворобливо згинають і ламають хвіст. Потім їм перерізають горло. З деяких тварин знімають шкіру, коли вони ще живі.

0 #