15 серпня в Ужгороді буде забіг на підтримку маленького Давида

площа Театральна в Ужгороді 15 Серпня 2020 08:00

У суботу, 15 серпня, в Ужгороді відбудеться забіг на підтримку маленького Давида Довганича. Це благодійний забіг “Біжу за Давидика”, який організовує неформальне громадське об’єднання небайдужих містян “Твори добро, Бро”.

Півроку тому організація “Твори добро, Бро” провела першу спільну акцію “Благодійна різдвяна вечірка на підтримку Тані Літус”. У результаті зібрали для молодої дівчини, яка у боротьбі з агресивною формою раку втратила ногу, 156 000,00 грн. Тепер біда у сім’ї маленького дворічного ужгородця Давида Довганича, який переніс дві надскладні операції на головному мозку. Давид подолає цю недугу, але як завжди, все впирається в гроші. Загальна сума – 46 000 €. Наразі родина Давида вже оплатила завдаток 10 000, тож сума залишок – 35 462 €. Сім’я Давида терміново продає своє майно, автомобіль і оцінює можливість зібрати максимально швидко 20 тисяч €. Але цього замало і потрібно ще десь знайти кошти – 15 000€.

Brodobroone More

Організатори запрошують усіх 15 серпня на Театральну площу в Ужгороді на благодійний марафон “Біжу за Давидика”.

«Ви матимите змогу допомогти, по-друге, весело і гарно провести час і приділити увагу здоров’ю», –каже співорганізаторка Тамара Готра.

Деталі проведення заходу висвітлив Артем Топчанюк: «О 8 ранку розпочнеться реєстрація, о 9.00 старт на 10 км, о 10.30 старт на 5 км, близько 11.00 розпочнеться забіг на 2 км. Також можуть приєднатися найменші ужгородці, для них передбачено забіг на 500 м. Страхова компанія усіх страхує, всі, хто добігає до фінішу, отримують призи. Ми не плануємо фіксувати рекорди, а хочемо зібрати якнайбільше грошей для Давидика».

Внесок для участі у марафоні – 200 грн., для тих, хто має можливість дати більше коштів для благодійної мети, виготовили футболки з логотипом “Твори добро, Бро”. Їх можна придбати за 500 грн., буде також безпрограшна лотерея після забігу. Всі гроші підуть для потреб Давидика.

У заході візьме участь і маленький герой та його мама Аліна Довганич, аби підтримати бігунів.

«Прошу вас активно реєструватися! Навіть ті, хто не вміє бігати, прийдіть і зареєструйтеся! Наше місто – це місто дуже добрих людей, ми повинні допомогти Давидику подолати недугу», – закликала Тамара.

Подія у фейсбуці тут.

Varosh

0 #
# благодійність # марафон