100 фільмів за 100 хвилин під зоряним небом на FMK

Зустрічайте знову в Ужгороді унікальний кіноексперимент "100 фільмів за хвилин". 29-го червня та 1-го липня на території парку культур "FMK".

Початок о 22:00. Програма всі дні однакова.

– Після літнього спекотного дня, коли вже сонце сідає за горизонт усім хочеться відпочити у приємній та розслабленій атмосфері вечора. А перегляд неймовірно цікавого кіно із друзями у затишній атмосфері під зоряним небом – це те, на що ужгородці чекали вже давно. За усі роки, які проект "100 фільмів за 100 хвилин" зустрічався зі своїм глядачем, цей проект крутого однохвилинного кіно кожного разу дивував та дарував різноманітні емоції, – кажуть організатори.

"100 фільмів за 100 хвилин" – це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів "Стислість – сестра таланту!". Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд.

Вікові обмеження: 16+.

0 #