Новини

Закарпатська вистава визнана кращою в Україні

28 Жовтня 2013 1 772

Міжнародна спілка діячів театрі ляльок (УНІМА) – найстаріша і найобсяжніша театральна організація у світі. Її було створено у 1922 році у Празі.

Теперішня штаб-квартира знаходиться у Франції. ("УНІМА" – скорочено з французької "Union Internationale de la Marionnette"). Організація об’єднує лялькарів у понад 60 країн світу. У Києві діє Український центр Міжнародної спілки діячів театру ляльок UNIMA-Україна.

Тож якою приємною була звістка, що Закарпатський обласний академічний театр ляльок "Бавка" за підсумками минулого року нагороджений відразу двома дипломами цієї найавторитетнішої у ляльковому світі організації.

Вистава "Тричі славний розбійник Пинтя" (автор п’єси Олександр Гаврош, режисер Олег Жюгжда, художник Тетяна Улинець) визнана кращою в Україні для школярів середнього віку. А актриса Наталя Орєшнікова за участь у цій виставі отримала диплом за кращу жіночу роль року.

Це вже друга поважна нагорода вистави "Тричі славний розбійник Пинтя". Торік вона отримала обласну театральну премію імені братів Шерегіїв як краща вистава року на Закарпатті.

Varosh

0 #