Новини

Закарпатська молодь може отримати грант від Британської Ради на власний проект

1 Червня 2015 1 629

ФРІ PLUS організовує з 1 по 4 липня табір для активних людей віком 18-30 років. Учасники матимуть можливість написати проекти й подати їх на гранти від Британської Ради. Усе це відбуватиметься серед мальовничої природи у м. Сколе.

Учасниками табору може стати молодь з будь-якого куточка України, яка має цікаві ідеї і хоче їх реалізувати. Для цього потрібно заповнити анкету.

— Якщо ти мрієш провести незабутнє яскраве літо, піднятись на одну з найвищих гір в Україні, засинати під тріскіт нічного вогнища та прокидатись на березі лісової річки в мальовничих Карпатських горах, познайомитись з молодими активними людьми з всієї України, отримати реальні знання та навички, написати і реалізувати свій власний проект, отримати сертифікат від Британської Ради та море вражень та не забутніх емоцій, тоді тобі до нас, — кажуть організатори.

Під час 4-ох днів табору будуть створені проекти, які згодом подаватимуться на фінансування до Британської Ради, представник якої відвідає цей захід. Також буде можливість отримати нові знання і поділитися власним досвідом. Окрім цього, очікуйте на розвиваючі ігри, походи в гори, нові знайомства й ще багато сюрпризів.

Головна умова організаторів — мати з собою палатку, спальник, карімат і дощовик.

Контактна особа: Ганна Барабах – ann.lviv94@gmail.com

Varosh

0 #