Новини

Як вивчити англійську і допомогти бездомним тваринам одночасно?

7 Вересня 2017 3 154

З початком навчального року першачками можуть стати не лише діти. Наталія Данильченко, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії і за сумісництвом волонтер і просто хороша людина вирішила зробити добру справу: навчити охочих англійської мови і зібрати кошти для допомоги громадській організації "Барбос".

Для цього вона створила у соціальній мережі фейсбук групу "English for Everybody". Група розрахована на вивчення англійської з нуля, але до неї можуть приєднатися і учасники з початковим рівнем. Кожного дня у групі будуть пости з ретельно підібраними матеріалами, поради щодо навчання тощо. Учасники виконуватимуть завдання запропоновані тренером, зможуть ставити їй питання та спілкуватимуться між собою. Крім навчання онлайн плануються реальні зустрічі у форматі розмовного клубу.

Для того, аби приєднатися до групи "English for "Everybody", необхідно зробити добровільний внесок, повідомити про це Наталії (посилання на її сторінку у фейсбук: і починати навчання. Перший курс розрахований на 4 місяці.

Внесок можна робити на картковий рахунок "Барбосу" (відповідальна – Брудка В.В.): 5168 7555 2396 6485 (Приватбанк). Мінімальний внесок за весь курс – 200 грн, максимальний – на розсуд людини.

Педагогічний стаж Наталії Данильченко – 13 років (12 років працювала у початковій школі та садочку, зараз викладає онлайн дорослим та дітям, надає приватні уроки, консультує вчителів англійської мови та батьків, які бажають допомогти своїм дітям опанувати іноземну мову).

"У житті кожного є місце для добра. Якщо кожен, хто візьме участь, зробить благодійний внесок, то це суттєво допоможе підопічним "Барбосу". Наголошую, що даний проект є абсолютно некомерційним", – зазначила Наталія.

Фото: Лідія Астахова

0 #