Новини

Як протидіють домашньому насильству в Кривому Розі

1 Грудня 2021 37

«Мені допомогли, «витягнули» – і вам обов’язково допоможуть. Головне – не боятися попросити допомоги», – так закінчила нашу довгу складну розмову Анастасія, яка кілька років потерпала від домашнього насильства.

Ми поспілкувалися з нею, а також із різними службами, які в Кривому Розі надають допомогу постраждалим від домашнього насильства і працюють на його попередження. Від 2018 року в місті працює кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім’ї «З надією в майбутнє». Він фінансується з міського бюджету, і таким чином для постраждалих від насильства забезпечується надійний прихисток. Працює центр правової вторинної допомоги, де постраждалим нададуть безоплатні послуги адвоката і вичерпно проінформують про всі можливості захисту себе і своїх рідних.

При Криворізькому районному управлінні поліції місті діє мобільна бригада для протидії домашньому насильству, співробітники якої приїжджають на виклики і допомагають постраждалим. Працюють телефони довіри в різних службах. У фейсбук є група, де зібрана вся необхідна інформація як для постраждалих, так і для вчителів, які проводять відповідні уроки. Допомога близько – головне не терпіти насильство, не боятися і просто попросити допомогти.

Проєкт «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України» впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

EXPERT-KR

0 #