Новини

“Viper Gym”: нова унікальна розробка категоризації тренерського складу

9 Листопада 2015 1 920

Останнім часом все більше людей цікавляться та навіть захоплюються фітнесом. Це свідчить про те, що наше суспільство на шляху до здоров’я та гармонійного розвитку. Все це надихає на нові відкриття. З якими сьогодні команда «Viper Gym» ділиться із вами.

Йдеться про нову унікальну розробку: категоризацію тренерського складу. Подібна програма в мережі українських фітнес-центрів застосовується вперше. Розроблена вона фахівцями "Viper Gym»"для того, аби кожному клієнту гарантувати результати тренувального процесу. Саме відповідальність за результат – основа формування іміджу компанії. Адже варто пам’ятати, що, відвідуючи фітнес-центр, важливо не нашкодити своєму організму, вміло та усвідомлено підходити до тренувального процесу. На цьому, власне, і зосереджують свою увагу спеціалісти закладу.

"Viper Gym" – не тільки місце для занять спортом, а центр гармонійного оздоровлення тіла та душі. Фахівці якого працюють із клієнтами не лише у фітнес-залі, а і за його межами, підтримуючи бадьорий дух кожного відвідувача. Саме тому була започаткована нова програма, яка дозволяє ефективніше працювати на результат, у той же час не завдаючи шкоди організму. Так, попередньо, зважаючи на типові потреби клієнтів, були розроблені моделі навчання тренерів. Що цікаво, всі програми стандартизовані відповідно до цілі, рівня підготовки та спортивно-медичних норм.

– Окремі наші відвідувачі прагнуть розвинути максимальну силу і мускулатуру, інших же, до прикладу, цікавить – рельєфність м’язів. Однак для більшості все це не настільки важливо. Тому, коли до нас звертаються за консультацією щодо вибору тренувальної програми, ми насамперед зважаємо на мету нашого клієнта. Здебільшого це покращення фізичної форми, – каже маркетолог мережі фітнес-центрів "Viper Gym" Яна Керунець.

Фахівці "Viper Gym" розробили три основні класифікації. Кожна з них має свої переваги та зосереджена на досягненні окремої цілі. Зокрема, перша стосується загальної фізичної підготовки. Так, якщо ваша мета – покращити самопочуття та зміцнити здоров’я, то ця програма призначена саме для вас. Інакше кажучи це система фізичних вправ, яка гармонійно поєднує розвиток усіх якостей: сили, витривалості, швидкості, спритності, гнучкості. Персональні тренери мережі фітнес-центрів "Viper Gym" охоче допоможуть вам підтримувати організм у тонусі та покращити самопочуття. Адже кожен із них володіє технікою, нормами та відповідними знаннями.

Друга кваліфікація зосереджена на позбавленні від зайвої ваги: жироспалюванні. Ожиріння – проблема, яка потребує комплексного підходу. Наш організм неохоче прощається з накопиченими запасами, а стрімка втрата ваги призводить до швидкого повернення зайвих кілограмів, виснажуючи організм. І лише правильна тренувальна програма, з індивідуальною дієтою та необхідним вітамінно-мінеральним комплексом, дозволить назавжди позбутися зайвої ваги, підвищить тонус організму, покращить самопочуття загалом. Персональний тренер повинен вчасно корегувати, змінювати навантаження. Саме тому лише ті тренери, котрі пройшли тестування, екзамен і мають достатній досвід, – можуть проводити тренування по цій категорії.

Що ж стосується третьої кваліфікації – це програма нарощування м’язової маси. Вона обов’язково повинна мати чіткий графік вправ, збалансоване харчування і достатньо часу на відновлення. Тут важливо не перестаратися, аби не спалити м’язову масу. Цей комплекс відрізняється певними особливостями, проігнорувавши які, досягти рельєфного тіла неможливо.

Саме тому третя класифікація найбільш складна і потребує ще більшого досвіду, ніж дві перші. Отримати дозвіл на персональні тренування у цій категорії можуть тільки ті тренери, котрі мають вагомі досягнення у спорті та відповідні сертифікати.

Цікаво, що саме компанія "Viper Gym" формує ринок фітнес-послуг на Закарпатті. Так, уже сьогодні в мережі фітнес-центрів "Viper Gym" ви можете обрати тренера з урахуванням своєї цілі та потреби. Не варто переплачувати за тренера вищої класифікації, якщо ваша мета, наприклад, – схуднути. Правильні та розумні цілі, колектив однодумців і персонал, який завжди готовий прийти на допомогу – основа позитивних змін.

Пам’ятайте, особистий тренер – це не розкіш, а старт на шляху до здоров’я. Бажаємо вам ефективних тренувань!

Більш детальну інформацію можете знайти на сайті vipergym.com.ua.

Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #