Новини

Вініловий “Круглий звук” влаштує “Кухонний SOUND”

21 Листопада 2013 1 814

29 листопада, п’ятниця. Проект "Круглий звук", що займається пропагандою вініла на Закарпатті, влаштовує вечірку "Кухонний SOUND".

Назва заходу походить з припущень, що на момент вінілових вечірок SKY BAR перетворюється на свого роду велику квартиру або ж кухню.

Музика з платівок буде різноманітна, починаючи від реггі і закінчуючи драм н бейсом. Спеціальний гість – Amarilyo (Олександр Желтенко). Його приїзд до Ужгорода пов’язаний, у першу чергу з роботою. Олександр працює звукорежисером гурту Воплі Відоплясова, які даватимуть концерт в рамках всеукраїнського туру в Ужгороді на наступний день.

Свої вініли гратиме і Kool D – один з учасників промогрупи Chicarrones shator. Це людина, яка знаходить музику на пластмасі в дуже різних місцях. Так платівку Fatboy Slim – "Gangstar Trippin" він придбав в Одесі на блошиному ринку за 10 грн, і це при тому, що вона в хорошому стані, а однойменний альбом брістольських тріп-хоперів Portishead – придбав у Будапешті на фестивалі Sziget.

Будуть і постійні резиденти Круглого звуку – Vibes та Олексій Ямайський. Цього разу буде впроваджено і нову рубрику, в якій кожен учасник повинен поставити платівку, що заїдає.

Бонусом відвідувачам "Кухонного саунду" буде кухонний презент – шоколадно-творожний батончик "Turo Rudi". Вхід 35 грн. Поч. о 22:00. Закінчення в 04:00.

0 #