Новини

Відео дня: Піца, що об’єднала конкурентів

22 Вересня 2020 162

Власники двох маріупольських піцерій домовились про співпрацю задля доброї справи. Щоб підтримати лікарів під час загальнонаціонального карантину, підприємці безкоштовно пригощають їх своєю продукцією. Піци привозять у різні лікарні, де медики найбільше ризкують захворіти на коронавірус.

Малий та середній бізнес зазнав значних збитків за час карантину, – зазначають самі підприємці. Щоб “триматися на плаву”, не обходиться без кредитів. Але умови, що склалися, дозволили власникам піцерій розвинути послуги з доставки. Та додають, що будуть підтримувати лікарів до кінця карантину.

Медики, в свою чергу, розповідають: спочатку навіть не вірили, що за піцу не треба платити. Вдячні за таку ініціативу, адже підтримка для них дійсно важлива.

Проєкт «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України» впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews”. 

0 #