Новини

Весільний гуру: у “Майстерні свят” розкажуть все про роботу весільного координатора

6 Січня 2014 2 336

Серія майстер-класів, відбудеться 26, 27 та 28 лютого. Курс створений для тих, хто хоче стати професійним та успішним координатором весіль.

Зареєструватися можна на сайті "Майстерні", заповнивши анкету або за телефоном (050) 188 36 46.

– Наразі професія весільного координатора набуває все більшого попиту, і ця ніша у весільному бізнесі не є заповненою. Можливо, багато хто вже працює в цій сфері і позиціонує себе як весільного координатора, але не всі проходили навчання і знають чітку систему роботи. Тому зараз у кожного є можливість навчитися, як робити усе правильно та професійно, – кажуть у "Майстерні".

У програмі курсу Наталія Янцо розповість слухачам, що собою представляє професія весільний координатор, про унікальність цієї професії,  як спілкуватися з клієнтом по телефону, що робити на першій зустрічі, особливості роботи з "складним клієнтом", підписання договору з клієнтом, основи сучасного європейського весілля, унікальність регіону та специфіку Західної України, а також про формування концепції урочистості, написання сценарного плану для весілля, розподілу бюджету, роботу з кошторисом, складання таймінг-плану та багато іншого.

Навчальний курс включає як теоретичну підготовку, так і відеозапис та аудіозапис курсу, робочу документацію координатора, робочий зошит координатора, фотографії з занять, сертифікат на 2-годинну консультацію, диплом про закінчення курсу та практичні заняття.

Той, хто зареєструється на навчальний курс "Весільний координатор" за програмою VIP, отримає можливість пройти практику на весіллях, організованих "Майстернею Свят".

Varosh

0 #