Новини

Varosh Talks. Інтерв’ю: Гості – Ліна Дегтярьова та Олег Олашин, дослідники архітектури Ужгорода

23 Березня 2021 543

Varosh Talks. Інтерв’ю – це продовження нашого проєкту міських дискусій Varosh Talks, який ми започаткували понад два роки тому. Утім новий час та умови життя диктують і нові правила – онлайн, зустрічі у вузькому колі, відсутність великих зібрань. Тому ми вирішили створити формат бесід один на один – із важливими людьми на важливі теми.

Наші гості – лідери думок, прогресивні підприємці, історики, стратеги, журналісти, митці, люди, які роблять зміни та створюють навколо себе нові середовища або ж до невпізнаваності трансформують старі.

Гості цього випуску Varosh Talks. Інтерв’ю – Ліна Дегтярьова та Олег Олашин, науковці, дослідники архітектури Ужгорода, співзасновники проєкту Uzhhorod Modernism та руху Save Uzhhorod.

У нашій розмові – про “епоху знищення”, в якій живемо. Про шанси на ЮНЕСКО і про те, що той темп, в якому відбувається паспортизація об’єктів, може затягнути цей процес на багато років. Говоримо й про те, чого домагаються захисники архітектури в Ужгороді і чи загалом можуть чогось домогтися.

Varosh Talks. Інтерв’ю ми створюємо у рамках проєкту Re:Open Zakarpattia.

Цей матеріал представлений ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Varosh

0 #
# архітектура ужгорода # Ліна Дегтярьова # Олег Олашин