Новини

У жовтні в Ужгороді стартував «Народний бренд». Умови участі в конкурсі та як проголосувати за найкращих

18 Жовтня 2021 144

Цьогоріч і в Ужгороді Народний Бренд відбудеться вперше. Ідею створити народний конкурс перейняли в американських колег, які приїздили в Україну обмінюватися досвідом. Все починалося з п’яти міст, з часом географія значно розширилась.

ФОТО 2

Акція мала успіх, а її престижність люди відчули вже наступного року. Кожен бізнесмен міста почав прагнути до народного визнання, за свою роботу і якість послуг мріяв отримати статуетку крилатої богині перемоги Ніки.

Визнання найкращих компаній відбувається шляхом голосування, який проводить сайт Varosh спільно з «ТОП 20». Кожен може спостерігати в режимі реального часу, на якій позиції знаходиться той чи інший бренд. Також можна ознайомитись з карткою та відгуками кожного учасника, віддати свій голос.

Конкуренція серед торгових марок і підприємств нині є значною. Тому цьогоріч конкурс відбуватиметься в 23-х містах України.

В Ужгороді взяти участь в «Народному бренді» можуть лише ті компанії, які фізично знаходяться в нашому місті, а голосувати за кращий локальний бізнес можуть також лише ужгородці. Такі обмеження існують для того, щоби люди обирали найкращих саме серед тих брендів, якими дійсно самі користуються.

Як стати учасником?

До конкурсу  «Народний  бренд» можуть долучитись всі місцеві компанії, якщо, звісно ж, є відповідна їхній діяльності номінація. Голосування триватиме два  місяці — з 1 жовтня до 30 листопада 2021 року. Список учасників «Народного Бренду» може доповнюватись по 29 листопада.

2. Як стати учасником

У «Народному бренді» беруть участь компанії, які:

Різниця відображення компанії у списку (в залежності від виду розміщення) на платному та безоплатному пакеті?

Першими виводяться логотипи компанії, які розміщуються на пакеті «Gold». Далі логотипи компаній на пакетах «VIP», «Стандарт» та «Базовий».Наступними відображаються назви компаній, які розміщуються у каталозі «ТОП 20» безкоштовно. Логотипи компаній з однаковим пакетом розміщення відображаються не на фіксованих місцях, а рандомно.

Якщо компанії немає в каталозі«ТОП 20» або у відповідній номінації, вона може звернутись до адміністрації сайту (свого менеджера), щоб її додали до списку учасників.

Компанія має право брати участь в одному місті лише в 1 номінації!

Якщо ж вашої компанії немає у каталозі «ТОП 20» або у відповідній номінації, ви можете залишити заявку:

Ознайомитись з номінаціями, за якими відбувається голосування, можна на сайті

Організатор конкурсу залишає за собою право скасувати голоси з вагомими ознаками неправдивості:

Організатори конкурсу мають право використовувати дані, які користувач вводить на сайт під час голосування, в тому числі, передавати їх партнерам.

Як проходить голосування і визначення переможців?

Система голосування у «Народному бренді» проста і максимально об‘єктивна. На сайті top20.ua є категорії, у яких кожен житель (місто) може знайти свої улюблені бренди.

Віддати голос теж дуже просто. Для участі у розіграші призів потрібно лише зробити репост з голосування собі на сторінку в соцмережі і не видаляти його до завершення конкурсу. Задля чесності — один користувач може проголосувати лише раз.

3 Як проходить голосування і визначення переможців

Щоб проголосувати в конкурсі, Вам необхідно:

Якщо Ви вже почали голосування, не встигли закінчили, інформація про Вас зберігається, і Ви можете продовжити голосування в будь-який час.

Кожен голос зараховується в загальний залік бренду. За результатами голосування буде складено рейтинг усіх компаній. Переможці будуть нагороджені відзнаками «Народний бренд».

До старту голосування учасники вже матимуть певну кількість голосів за те, що протягом року отримували позитивні відгуки в період з 1 вересня 2020 року по 31 серпня 2021 року. Один позитивний відгук дорівнює одному голосу. Далі розпочинається найважливіше — формування рейтингу і визначення переможців. Відповідно, хто на першому  місці, той і є переможцем конкретної номінації.

Більш детальніше ознайомитись з правилами можна за лінком

Тож реєструйтесь і отримуйте відзнаку «Народний бренд», а заразом довіру та прихильність клієнтів. Все просто, «Ти обираєш — «ТОП 20» нагороджує!».

Varosh

0 #
# «Народний бренд» Ужгород