Новини

В Ужгороді завершила роботу перша Школа молодого активіста

28 Травня 2013 2 207

Офіційне її закриття та нагородження кращих проектів пройшло 27 травня у приміщенні Закарпатської облдержадміністрації.

– Захищати проект було нелегко, бо статус нашої організації – це місто Ужгород. Звідси в окремих членів комісії були сумніви щодо обласного масштабу в проекті. Але ми показали, що учасниками є навіть сусіди з Львівської області. Проект дуже важливий, і сподіваюся, що у результаті його реалізації громадське середовище лише виграє, – казав керівник Школи Денис Ман ще на старті проекту, 1 березня.

За час реалізації ШМА: 

Загалом випускники Школи втілять у життя більше 20 власних проектів. Більшість із них будуть реалізовані у травні-червні 2013 року. Утім, часткове або повне фінансування від облдержадміністрації та фахову підтримку, отримають лише 3 проекти-перможці:

Керівник Школи Денис Ман зазначив, що за час проведення першої Школи не обійшлося і без негативних моментів.

– Радий з того, що до кінця дожили сильні проекти та ідеї. Ми дали можливість кожному себе знайти у якійсь сфері, що стосується допомоги людям, екології, соціального напрямку. І саме у цих трьох напрямках сьогодні ми маємо трьох переможців.

У рамках першої Школи молодого активіста буде видано посібник, співавторами якого стануть також учасники Школи. Більше того, школу молодого активіста проводитимуть і вдруге.

0 #