Новини

В Ужгороді відбулася перша Insta-зустріч

16 Червня 2014 1 607

Раніше люди при знайомстві обмінювалися номерами телефонів, згодом – іменами у соцмережі Вконтакте та Facebook, а зараз дедалі частіше люди бажають "дружити" в соцмережі Instagram.

В чому ж феномен шаленої популярності цього додатку? Якщо розібратися, то їх декілька:

Для того, щоб вийти за рамки онлайн-спілкування, активні юзери Instagram вирішили зустрітися в реальному житті, обмінятися досвідом і зробити кілька фото. Згодом це переросло в окремий вид прогулянки – фото-прогулянка під назвою "Instameet". Ідея припала до душі інстаграмерам усього світу, а відтак подібні фото-прогулянки почали проводитися у всьому світі.

В Україні інста-зустрічі вже не новинка, однак в Ужгороді нещодавно відбулася вона вперше. Ми вирішили дещо змінити формат заходу – додали ще й кілька міні-лекцій. Це було зроблено для того, аби розказати ужгородцям більше про Instagram, його можливості, варіанти використання і таємниці просування. Зокрема, на першому Instameet учасники обговорили феномен популярності додатку, типові фотографії, програми для редагування і поспілкувалися на тему типової поведінки інстаграмерів. Звісно, не обійшлося без фотографування – першочергового завдання зустрічі.

На черзі – другий Instameet в Ужгороді. Дата та місце проведення поки невідомі, однак формат залишиться схожим: кілька міні-лекцій та спільна фото-прогулянка містом.

Мета інста-зустрічі – показати, що Instagram є додатком не тільки для селфі у вбиральнях та фотографій морозива в руці, як люблять говорити критики. Цей сервіс дає можливість створювати фото-хронологію власного життя, стежити за фотографіями із реального життя людей у всьому світі, надихатися і вчитися бачити красу.

Катя Брижань та Маріан Логойда, Varosh

0 #